Skocz do zawartości
Ba Kara

i w końcu: czym jest nieyamaha :)

Rekomendowane odpowiedzi

perkusja_274, zasadniczo, to takie lugi ma bardzo dużo entry leveli, więc nie musi to być EP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to od czasu jak dowiedziałam się tutaj, że to nie yamaha to podejrzewałam, że to milenium...była to pierwsza perkusja w necie, którą porównałam z moją bo nawet naciągi są założone z milenium...ale pewności wciąż brak :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się nad tym rozwodzić, kto normalny by zmieniał naciągi PB na millenium? :P

Poza tym nie zdziwię się jeżeli te wszystkie zestawy tego typu wychodzą z jednej fabryki i różnią się tylko naklejkami z logo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech.... pomimo to wolałabym wiedzieć co też mam pod pałkami ;)

więc jeśli uda się określić co to jest będę baaardzo wdzięczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam bęben, u mnie jest napis "Mark IV",

ale jakie znaczenie ma nazwa?

To jak z naszymi imionami, nie mają z nami nic wspólnego.

Nie myśl o nazwach, graj!

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym "graj!" jest pewien problem :doubt: bo te bębny "niebrzmią" i dlatego chcę się dowiedzieć co to jest i czy w ogóle warto w nie inwestować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fachowcem, ale moja córka miała bębny identyczne - na tyle na ile da sie to porównać na zdjęciach (nóżki, zawieszenie, ługi itp)

 

To był Ever Play Perfect Sound

 

Centralka brzmiała średnio (nie beznadziejnie, tylko średnio) ale, mam w domu jeszcze zestaw premiera, więc poprzeczka była zawieszona wysoko ;-)

 

Na tomach były założone naciągi aquarian studio X i brzmiały bardzo przyzwoicie

 

 

Do nauki te bębny nadają się doskonale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie kupił ten statyw pod hihat - jeśli byłby do sprzedania za rozsądną cenę :)

 

W razie czego PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...więc statyw jest oki ;) przynajmniej tyle :lol: ale to fakt, że chodzi ładnie .... czyli, że nie na sprzedaż :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak weźmie wszystko to statyw dam mu gratis ;) ale bez negocjacji ceny :biggrin:

 

[ Dodano: 02-05-2013, 12:33 ]

odświeżam post w nadziei, że ktoś rozpozna czym jest moja nieyamaha :doubt: bo fajnie byłoby wiedzieć..tak zwyczajnie...ciekawość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...