Skocz do zawartości
Alina69

Co to za Ride ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Kolejny dowod na to, ze vintageowe Sabiany AA to w zasadzie klony Avedisow, a pierwsze Sabiany HH to pozostalosc po produkcji peirwszy amerykanskich K, czyli EAK's ;)

 

W obydwu przyapdkach sa to blachy wysokiej jakosci. Moze nawet te starsze Sabiany ciekawsze od dzisiejszych. Co do Avedisow, te z lat 70" XX w. i pozniejsze w ocenie znawcow (to nie ja, choc potrafie dostrzec roznice w wymlotkowaniu) nie sa tak dobre jak te wczesniejsze.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

groundcontrol, jeżeli to prawda, to jestem glupi. Wczoraj skończyła się licytacja od 299, nikt nie licytowal...

 

 

Tyle przegrać..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za literowki w poprzedniej wiadomosci:)

Pociesze Cie, zwykly Sabian AAX to nie jest ciekawa blaszka przy takim staruchu z lat 80", ktorego odroznisz od Avedisa tylko grawerka;) Zatem 300 zl to bardzo dobra cena za tego rodzaju balszke,ale okazji zycia nie przegapiles;)

Co do starych HH, to mozna je odroznic od pierwszych amerykanskich K tym,ze uzywano dowch rodzajow recznego mlotkowania: takiego drobnego, jak dzis, a drugiego "wiekszego", ale znacznie rzadziej nabitego niz ten, ktory wystepuje w K. Nadto stare HH byly wykonane na matrycach avedisa, wykutych maszynowo w tym typowym stylu.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sabian AAX Stage Medium to moja blaszka :-)

 

http://allegro.pl/sabian-aax-stage-medium-ride-20-i3228459677.html

 

Na Allegro wystawiona ponownie :-)

 

Ma grawerke Sabiana (ktoś z Allegro prosił mnie o dokładne zdjęcia grawerki i plamy, wysłałem)

Blaszkę dostałem, nie podeszła mi brzmieniowo, więc jest na sprzedaż

Co do dokładnej marki (AAX czy AA), to mogę tylko wierzyć na słowo poprzedniemu właścicielowi. On podobno odkupił blaszkę od perkusisty happysad

 

Jak ktoś może zweryfikować i potwierdzić dokładnie że jest to (lub nie) AAX to byłbym bardzo wdzięczny. Bardziej niż na kasie zależy mi na dobrej opinii :-)

 

61f8f7273723265d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak dzis dostalm talerz zildjian avedis ride i nie tak jak bylo za 260zl lecz 200 plus kw 20 za pobraniem to jest juz okazja zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja jednak dzis dostalm talerz zildjian avedis ride i nie tak jak bylo za 260zl lecz 200 plus kw 20 za pobraniem to jest juz okazja zycia

 

Chcesz w łeb ? Hahahaha... Czemu ja nie przeglądam tablicy?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...