Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Szukam mikrofonu do werbla. Do nagrywania. Moglibyście coś polecić? Z jednej strony nie chcę wydawać Bóg wie ile hajsu na to, z drugiej strony chciałbym mieć w miarę sensowną jakość nagrań.

 

Pozdrawiam i dzięki!

Artek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o sm57 chodzi opinia ze mozna nim nawet gwozdzie wbijac i dalej bedzie dzialal, nie jest tak ostry jak bety, jest to jeden z optymalniejszych wyborow,

popularny staje sie audix i5, prawde mowiac kazdy producent ma cos w swojej ofercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genek.bębenek,

Cześć chcesz jeszcze sprzedać tego e904?

Jak tak to prosze o wiecej szczegółów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu.

Chciałbym zrobić parę próbek dzwiękowych werbli. Szykuję się do kupna SM 57. Czy można podłączyć go bezpośrednio do kompa czy lepiej przy pomocy jakiejś karty graficznej lub miksera. Jeśli tak, to czym? Możecie coś polecić? Robię sklejkowe werble i nie chcę co chwila latac i płacić za nagrywanie w studio. Dzięki za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy pomocy jakiejś karty graficznej
Najlepiej będzie działała NVIDIA z wejściem HDMI.

 

A tak na serio zaopatrz się w jakis interfejs z jednym albo dwoma preampami mikrofonowymi M-Audio albo Presonus czy coś podobnego. Tylko nie przeocz czy dany sprzęt ma sterowniki na twój system, bo starsze modele często nie sa wspierane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Nie wiem czemu wklepałem "kartę graficzną" zamiast muzyczną ;)

Oczywiście wiadomo o co mi chodziło.

Czytałem o M-Audio fast track i też się nad tym właśnie sprzętem zastanawiam. Nie jest jakoś wielce kosztowny a jakość w miarę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...