Skocz do zawartości
kery2004

Perkusja elektroniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rozglądam się za perkusja elektroniczną, bo nie mam żadnej możliwości grać na akustyku.

Budżet ok 800-1000pln~ więc kupuje używaną i mam do wyboru (chyba) tylko Alesis dm6, medeli dd501, milenium mps 100 i roland hd1. Co wybrać ? (zależy mi na cichym graniu)

I może już bardziej z ciekawości: ile trzeba wydać na tani model z siateczkowymi padami?

Edit: Wszystkie te modele mają chyba możliwość podłączenia słuchawek ?(na tym tez mi zależy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granica zaporowa to około 2000-2500 zł do wydania, żeby to przypominało perkusję elektroniczną a nie zabawkę.

Do wszystkich perkusji elektronicznych można podłączyć słuchawki - przecież właściwie m.i. do tego zostały stworzone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wliczając to, że grasz od miesiąca, to kup dobre pałki i dobrego pada do ćwiczeń oraz metronom ;) Odkładaj kasę i kup lepszy zestaw za jakiś czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Sizzo :) Oczywiście bez urazy. Ale sam myślałem na początku o zestawie za 2tys i wyszło, że najlepiej jest kupić jakiś pad, pałki i metronom a zestaw miałem akustyczny za 600-700zł, dopiero po czasie zainwestowałem w tame lepsze blachy i jestem happy bo kolega doradził mi tak jak Tobie kery2004 kolega Sizzo :) Więc powodzenia i połamania pałek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...