Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

doktorek511,

Bierz tego sabianka póki jeszcze jest!

Blacha jasna,szybko wybrzmiewa,piekny click grany noga,na polotwartym swietnie przebija sie !!!Bardzo uniwersalna blacha z wytrzymalego brazu b8,wypada duzo lepiej niz terazniejsze b8/b8pro.

Sam mam ten hacik tylko ze z ciekawym nalotem na gornej blaszce ,przez co stala sie spokojniejsza i mniej jaskrawa,kupilem z mysla sprzedazy i kupienia hhx,poniewaz kupilem bardzo okazyjnie,ale zostalem przy niej i jestem zadowolony!

 

Swietny talerz w super cenie i stanie,a sprzedawca jest forumowicz,wiec moze jeszcze dogadasz sie co do ceny !

mysle ze pomoglem w wyborze ;)

 

Pozdrawiam ,zycze udanego zakupu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzowite blachy jak na barz B8 - nic lepszego z tego stopu Sabian nie wydusil, ale Paiste czy Meinl robia lepsze z barzu B8. Zatem w tej cenie zamiast nowego Sabiana Pro szukalbym uzywanego Meinla Paiste 2002/2000/1000/505 badz Meinla Rakera/Amuna/Custom shopa czy te wyzsze z brazu B8-B12 (Soundcaster?).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

groundcontrol, A co mistrzu znajdziesz w tej cenie,moze jakas amedie/istambula,czy raz na jakis czas trafi sie raker lub amun ~ 400zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem kiedyś cały set tych blaszek i hh był moim zdaniem najlepszym elementem tego zestawu.

Zupełnie bez wstydu można było z nim grać na żywo a nawet pożyczałem je do kilku studyjnych nagrań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabian Pro są zdecydowanie lepsze brzmieniowo od B8 i B8 Pro. Szkoda, że się już ich nie robi. Moim zdaniem bardzo udana seria z brązu b8. Brzmienie jasne, ja bym np. bez wahania nagrał na nich jakąś rockową płytę :)

 

Udana seria - crashe bardzo fajne, hihaty również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cały set kiedyś tam dawno i bardzo polecam. Hacik naprawdę konkretny, może spokojnie konkurować z AAX'em, którego też swego czasu posiadałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co kto woli.

Majac 600/700 zl do wydania (a zdaje sie, ze ok. tyle kosztowal ten Sabian Pro) szukalbym po prostu lepszych uzywanych blach Paiste. Ale jesli Kolega chcial nowe, to nie trafil zle, choc mogl lepiej (mialem/gralem na B8/B8Pro, PRO i PRO Sonixach,brzmia niezle jak na swoja cene,ale przy dobrych Paiste/Meinlach blado wypadaja w moim uchu i mysle,ze pod mikrofonem tez ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej!

Co kto woli.

Majac 600/700 zl do wydania (a zdaje sie, ze ok. tyle kosztowal ten Sabian Pro) szukalbym po prostu lepszych uzywanych blach Paiste. Ale jesli Kolega chcial nowe, to nie trafil zle, choc mogl lepiej (mialem/gralem na B8/B8Pro, PRO i PRO Sonixach,brzmia niezle jak na swoja cene,ale przy dobrych Paiste/Meinlach blado wypadaja w moim uchu i mysle,ze pod mikrofonem tez

 

Pozdrawiam

Z tego co pamiętam, to ten hat był do kupienia za 350 zł, a nie 600 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...