Skocz do zawartości
nekanda

Mój drugi cover, Guns N Roses - Welcome to the jungle

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówił kiedyś mój nauczyciel " nie uderzaj tak chaotycznie w talerze ".

Chodzi o to żebyś nie uderzał w talerz w ostatniej chwili, tylko przemyślał i zrobił to

nie tak gwałtownie, ale ogólnie mi się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocniej kopaj bo slabo bassdruma slychac.

 

Az musiales zalozycmoje super-jedwabiscie szczegółowe słuchawki zeby uslyczec 'tup'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jest postęp.

 

To, co mi się nie podoba, to fakt, że używasz splesza tak, jakby był trzecim kraszem. A przecież nie jest. W takim kawałku to ja bym tam w ogóle w takiego splesza nie uderzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, jest postęp.

 

To, co mi się nie podoba, to fakt, że używasz splesza tak, jakby był trzecim kraszem. A przecież nie jest. W takim kawałku to ja bym tam w ogóle w takiego splesza nie uderzał.

 

+1.

Blaszana aranżacja trochę kuleje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus ode mnie za te chaotyczne "przejścia" na tomach. Nie dałem rady wysłuchać do końca, nie porwało mnie, sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za Wasze sugestie. Nagrywałem wszystko jednym mikrofonem to pewnie dlatego słabo stopę słychac, ale BiedaQ faktycznie masz chyba rację że za słabo uderzam.Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając trochę od samej gry, zastanawia mnie sens obecności Monngel'a na jednym z Crashy, nie odpowiadał Ci dźwięk A Custom'a, czy to raczej dla ozdoby ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odbiegając trochę od samej gry, zastanawia mnie sens obecności Monngel'a na jednym z Crashy, nie odpowiadał Ci dźwięk A Custom'a, czy to raczej dla ozdoby ? :)

Zapomniałem go zdjąć do nagrania, a na co dzień jest założony na tej 18 bo jakoś za długo wybrzmiewa w porównaniu do drugiego crasha i jest trochę za głośny ( mam pusty pokój tam gdzie bębny stoją i akustyka jest do bani).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...