Skocz do zawartości
tigey

Tanie bębny na początek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mi powiedzieć, za 200 zł chcesz kupić zestaw blach ? Tzn zakładam, że stołek, stopkę czy statyw do werbla (którego też nie widać na zdjęciu) masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do tego wszystkiego cała masa różnych duperelków, a to maszynka to hihatu, a to stopka, blaszki jakieś statywiki. Myślę że będzie ciężko zmieścić się w tak okrojonym budżecie.

A nie lepiej było by kupić sobie coś lepszego i żeby to jakoś brzmiało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chcę kupić jakieś tanie bebny głównie do nauki i może jakiegoś okazyjnego pogrania z kolegami. Wiem że nie będą jakieś wybitne, ale pytam czy te nadają się dla takiego zastosowania? I czy są warte te 190 zł. Jeżeli nie to najwyżej będę szukał dalej.Co do pieniędzy to tak średnio by było z dozbieraniem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie, czy pojedziesz przez całą Polskę do Poznania po ten sprzęt ? Bo z tego co zauważyłem, sprzedający nie uwzględnił na aukcji wysyłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie :) Co do dostawy zawsze można pokombinować.

Znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/show_item.php?item=3297795367&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Że za drogo to wiem, napisałem do gościa, na razie czekam na odpowiedź.

 

Ed.

Dostałem właśnie maila od gościa że może zejść o 30. Czyli temu panu już raczej podziękuję.

 

[ Dodano: 18-06-2013, 17:31 ]

Hej, poszukałem i znalazłem

 

http://allegro.pl/perkusja-elektroniczna-rama-kontrolery-pady-ion-i3326132146.html

 

co sądzicie o tym? Bardzo badziewne? Sądzę że elektroniczna by mi wystarczyła na początek, tym bardziej że jest cicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...