Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli komuś zawiesza się lub zawieszał się ten moduł i wie jak wyeliminować ten problem to proszę o jakiś wskazówki.

 

Zazwyczaj dzieje się tak zaraz po włączeniu dlatego staram się odczekać z 3 minuty i dopiero zaczynam grać. Nieraz to pomaga ale niestety nie zawsze. Może jest coś co powinienem zrobić więc proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś o podobnej bolączce na bodaj vdrums.com

Jeden z użyszkodników pisał że po dokonaniu update softu modułowi przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mrd" jeśli byłbyś tak uprzejmy i wiesz jak to zrobić podziel się jak dokonać tego update softu byłbym bardzo wdzięczny.

 

[ Dodano: 17-06-2013, 16:32 ]

Nikt nie robił nigdy aktualizacji? a może problem tkwi w innym miejscu? A czy ktoś ma albo miał taki problem jak mój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc ale zanim zrobiłem update udało mi się rozwiązać problem bez tego. Dla wszystkich tych którzy będą si borykać z podobną sytuacją wyjaśniam że u mnie przyczyną były dwa czynniki:

1. Źle zsynchronizowałem pady z modułem. (w ustawieniach trzeba odpowiednio ustawić rodzaje naszych padów)

2. Miałem zbyt wysoko ustawiony poziom czułości padów. Z tym trzeba być ostrożnym. Ja miałem tak wysoko ustawione że po jakiś chwili grania moduł nie był w stanie przetwarzać sygnału i dochodziło do zawiasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...