Skocz do zawartości
Stracharz

Pearl czy Sonor

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze sie zastanow przy starych modelach sonorow. 2000 to niska polka to po pierwsze, po drugie ma inny rozmiar srub niz obecnie produkowane, dluzsze gwinty w lugach, zawieszenia do tomow w razie awarii nie dopasujesz od innych producentow. Mam wyzszy model serii 3000 i jak pekl mi jeden uchwyt, troche mnie kosztowala wymiana. Na szczescie gdyby w tym modelu sruby stroju nie trzymaly Sonor ma juz w sprzedazy patent na to. Tak czy siak nie celuj w serie 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2000 to niska polka to po pierwsze

 

 

aahahahahahahahah, no chyba nie. 2000 to jedna z pierwszych, cholernie solidnych serii, rzeczy robione dawniej przez sonora były cholernie pancerne, jeśli się dorwie sonora 2000 całego to już w nim się zepsuło wszystko co mogło się zepsuć przez pierwsze 2 lata użytkowania.

 

A pearl export przy sonorze ssie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna rzecz, ze Sonor 2000/3000 nie ma szans jakosciowo przy serii Phonic, ale w koncu musieli zaczac troche oszczedzac na materiale,zeby sprostac tajwanskiej produkcji.

Mozliwe,ze jakies elementy byly sporwadzane z Dalekiego Wschodu i to one byly slabym punktem? Mysle jednak,ze tych slabych punktow bylo stosunkowo malo w porownaniu do innych marek.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bym się skłaniał ku Sonorowi, a aukcja od jaworki7 wygląda bardzo przyjemnie.

 

A pearl export przy sonorze ssie.

Sam bym tego lepiej nie ujął :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...