Skocz do zawartości
StawRos

Yamaha Recording Custom - Update 10.02.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny werbel. Nie chcę cię martwic ale jeśli nie zabezpieczyłeś korpusu to za chwilę będzie cały zaśniedziały. Mosiężne korpusy są zawsze lakierowane lub inaczej zabezpieczane galwanicznie przed śniedzieniem.

Ja sobie ostatnio podmieniam statywy. Po analizie pearl, dw, gibraltar wybór padł...na Yamahę.

Popatrzyłem na hihat i uświadomiłem sobie że ma 6 lat i chodzi tak jakbym go kupił miesiąc temu.

Ja też 9 lat używałem statywu do hi-hatu Pearl H-885 i sprzedałem go w niemal idealnym stanie, Eliminatora używam od 5-ciu lat i też nie można mu nic zarzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

Serdecznie dziękuje za martwienie się za mnie.

Muszę Was jednak zasmucić. Cały korpus werbla został pięknie wypolerowany a następnie pomalowany lakierem bezbarwnym - stąd lekko matowy odcień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trochę zmian w ostatnim czasie.

 

Aktualne foto robione spalonym tosterem.

 

03052013011.jpg

 

Z nowości:

Anatolian JC Brown Sugar 21" jako drugi crash :D

Alchemy Rock Ride 22" został zastąpiony przez Turk Ride 21"

Na wszystkich tomach Remo CS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne ridy, sam nawet ostatnio poważnie myślałem nad anatolianami jc, ale jednak odstraszają mnie te małe belle.

 

[ Dodano: 04-05-2013, 16:54 ]

Na wszystkich tomach Remo CS.

Czyli aż na dwóch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten toster chyba się spalił moment przed zdjęciem, bo w pokoju dymówa jakaś.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Po dłuższym czasie pora na małą aktualizację

 

110802.jpg

 

Bębny bez zmian:

Yamaha Recording Custom 24 14 18

 

Blachy (od lewej strony):

Istanbul Agop Traditional heavy Hi-hat 13"

Anatolian JC Brown Sugar Ride 21"

Anatolian Mystic 23"

Istanbul Mehmet China 20" z 4 nitami

 

Werbel:

MS Custom 14x8"

 

Stopa Sonor Perfect Balance.

 

Niewidoczne na zdjęciu:

Istanbul Agop Traditional Medium Crash 18" z 1 nitem

Istanbul Agop Traditional heavy Bell 8"

Werbel Yamaha SD493 14x4"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, szkoda bo te zdjęcia to była cała historia ewolucji mojego sprzętu :-(

 

Tutaj fotka z przed dwóch tygodni

 

113152.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna "Jamaszka". Tak na marginesie, kiedyś nie lubiłem beczek tej marki. Od kilku miesięcy jednak zacząłem "chcieć" na własność jeden z modeli Yamaha. Wiem, że trochę mi to zajmie (skompletowanie całego zestawu) ale nie chcę robić sobie "liptona" po raz kolejny. Tak więc na pierwszy ogień mam w planach to: http://www.drumshop.co.uk/collections/snare-drums/products/yamaha-maple-hybrid-14-x-6-snare-orange-sparkle . Co do reszty, to jeszcze nie zdecydowałem w jaki model pójdę. Ile kosztował cię shell set?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz zakup takich bębnów to jest świetny moment bo jeden z naszych kolegów sprzedaje Recordinga za 3000 złotych! Cena wręcz nieprzyzwoicie niska.

Ze swojej strony dodam, że jak szukasz bębnów Yamahy to rozgladaj się jedynie za modelami wyprodukowanymi w Japonii, te mają najlepszą jakość.

 

Tutaj link do tematu z Recordingiem za 3000 złotych.

http://www.perkusja.org/yamaha-recording-custom-vt89068.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa (poszukam sobie, a co :P). Poza tym mieszkam teraz w UK więc z wysyłką może być ciężko. Nowy secik na wyspach, to wydatek 1500 funtów. Żona by mnie z domu wywaliła, gdybym teraz nowego akustyka kupił, zwłaszcza, że pół roku temu kupiła mi na urodziny Alesis DM10 Studio Mesh do ćwiczenia w domu :P. Zakup zwyczajnie musi poczekać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli planujesz zakup takich bębnów to jest świetny moment bo jeden z naszych kolegów sprzedaje Recordinga za 3000 złotych! Cena wręcz nieprzyzwoicie niska.

Ze swojej strony dodam, że jak szukasz bębnów Yamahy to rozgladaj się jedynie za modelami wyprodukowanymi w Japonii, te mają najlepszą jakość.

 

Tutaj link do tematu z Recordingiem za 3000 złotych.

http://www.perkusja.org/yamaha-recording-custom-vt89068.htm

 

Świetny zestaw StawRos, mam trochę mniejszą siostrę, również Japonkę :). O tu:

 

http://www.perkusja.org/tama-starclassic-performer-vintage-superstar-traps-arbiter-vt84850.htm

 

Co do zestawu kolegi na sprzedaż, jeszcze niedawno za samą centralę chciał 3000 zł, ale rzeczywistość okazała się okrutna ;). Teraz cena za wszystko jest mistrzowska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka Tomek :) fajny zestaw. pamietam ewolucje Twojego zestawu (fajny skladaczek perla/polmuza -werbel chyba byl premiera?) jeszcze na forum.perkusjaonline.pl

wspolny szal na punkcie flying dragona itd.

widze ze nagrywasz - SUPER :)

odezwij sie!

pozdrowka,

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!! :D
Za Flying Dragonem tęsknię do dziś i poluję na niego. Zestaw jak i muzyka, którą gram przeszła sporo ewolucji. 
Fajnie usłyszeć znajomych i super, że forum dalej żyje!
Zapraszam do zapoznania się z twórczością mojego zespołu poprzez www.facebook.com/ksw4blues lub https://www.youtube.com/results?search_query=ksw+4+blues

Pozdrawiam i do usłyszenia lub zobaczenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

posluchalem kilku utworow :) fajnie szyjecie bluesa! bardzo fajnie. gratulacje!

pozdro i mam nadzieje, ze do zobaczenia!

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...