Skocz do zawartości
Dinson

Pokrowiec na hardware

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem się zapytać o ten pokrowiec: http://drumcenter.pl/product-pol-2202-Canto-DC-Signature-pokrowiec-na-hardware.html

 

Czy opłaca się go kupić na przewożenie w nim statywu od hi-hatu, 2 statywów prostych pod crash i 1 łamanego pod ride, tom holdera i stopki?

 

Proszę również, jeśli ktoś miał do czynienia z tym pokrowcem o powiedzenie ile się w nim zmieści.

 

Pozdrawiam,

Dinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kregoslup Ci padnie jak tyle zaladujesz. Przy mojej posturze mam problem gdy zapakuje do podobnej torby 2x statywy lamane, tom holdery, dwa ramiona i statyw pod werbel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pokrowiec od kilku lat, noszę w nim:

- hihat

- 3 statywy pod blachy

- 2 lub 3 ramiona

- nogi od stołka (siedzisko osobno, żeby się nie poharatało o metal)

- statyw pod tomy + parę tomholderów

 

Waży to tyle, że nosimy w dwie osoby, stękając i klnąc. Ale się nie podarło ;) Myślę, żeby kupić drugi taki sam i rozłożyć masę na dwa.

 

Stopkę lepiej wozić osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten pokrowiec :) czesto sam coś dźwignę ale zawsze we 2 z kumplem nosimy.

Noszę hardware Pearl'a

statyw pod werbel, hi-hat, prosty, łamany, clampa, 3 tomholdery, krzesełko a czasem jeszcze 2 statywy łamane lżejsze trzeba dorzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...