Skocz do zawartości
Nightbreed

EON CHAOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oceniajcie, sugerujcie ... Ogólnie wypowiadajcie się :) Będę wdzięczny. Jakość jako taka do przetrawienia. Projekt 2-osobowy, mocno eksperymentalny i bez ograniczeń gatunkowych ...

 

 

Hail!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montujcie skład. Więcej muzyków to więcej pomysłów. Całkiem dobre granie ale trzeba to rozwinąć i zrobić z tego coś więcej. Podoba mi się. Gitarzysta nieźle kombinuje. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, strasznie mi głupio i wstyd ale zapomniałem dodać że perkusista świetnie czuje klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde miód i orzeszki!;O Dawno na forum nie bylo porzadnej łupanki.

 

brzmienie gitary poprostu ideał. Zdradzisz moze co za efektu uzywa gitarzysta, ze uzyskał tak przestrzenne i eteryczne brzmienie?

 

Delikatnie za pusto zeby to zostawić jako projekt dwuosobowy - to ma za duzy potencjał.

Brakuje wokalu... ale kurde blagam nie spieprzcie tego jakims lamusowatym sapaniem...

jak juz pakowac sie w wokal to jakis epicki;)

Jak cokolwiek nowego pojawi sie z Waszej stajni to wrzucajcie - jestem ciekaw jak to się rozwinie.

 

P.s. kurde tak teraz mysle, ze moze zamiast wokalu jakies dobre klawisze tez by się nadały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...