Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sam groove w miarę się broni, ale jest dużo do roboty żeby było naprawdę git. Nie ma pewności...głównie w podbitkach (przejściach) ale ogólnie spoko numer! aaron spears jednak zagrał tak ,że wszystkie covery tego numeru są? .... nie wiem.... słabe?

Ogólnie jest spoko! rób swoje! pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiedaQ, prawie wszytko hejtujesz. To jest dziwne, tym bardziej że to jest bardzo fajny cover. A jakbyś czuł groove to by Cię nie nudziło. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ma sensu odgrywac popowych kawalkow dokladnie tak jak sa zagrane bo to poprostu usypia. Tam nikt nie przejmuje sie perkusja, wiec leci kwadratowy rytm rowno przez 4 minuty piosenki... i perkusista grajac cover powinien troche zamieszac, poakazc ze cos potrafi, bo na dobrą sprawę odgrywajac dokladnie taką partię mógłby nagrac 10 sekundowy fragment i zapetlic...-_-

Ja usnalem...

nie obchodzi mnie czy cos ma groove... ten sam groove grany przez 4 minuty nie jest juz fajnym groovem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, każdy lubi co innego i innego oczekuje ;) . Akurat ten cover uważam za niecałkiem udany, niemniej jednak myślę, że groove w miarę się trzyma( momentami przegięcia z przejściami). Nie chciałem bez sensu wrzucać do utworu na siłę jakieś bajery itp, a i tak mi się do końca nie udało. Utwór jest prosty i rytmiczny i najzwyczajniej mi się podoba, więc dlatego taki, a nie inny wybór. Co do tego, że utwór milion razy już wrzucany, nie ma to znaczenia dla mnie, liczy się, że mi się podoba (moja aranżacja już niecałkiem :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...