Skocz do zawartości
Toffikman

Sabian Solar używane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, chciałem zasięgnąć porady. Słyszałem już wiele opinii na temat Sabian Solar set (Hi hat 14' , Crash 16' i Ride 20'). Ale sprawa wygląda tak, znajomy ma do sprzedania Tenże wymieniony wyżej set, używany, ale w bdb stanie, zero pęknięć czy keyholi. Cena - 300zł + statyw pod talerz gratis. Opłaca się brać? Blaszki jak najbardziej nie pogięte ani nic. Zastanawiam się poważnie, bo gram w zespole i szykują się powoli występy itp, a w tym momencie blachy którę posiadam są w opłakanym stanie. Dlatego zadaję pytanie, brać zestaw za 300 zł, czy szukać czegoś innego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz ani trochę więcej kasy i nie spodziewasz się żadnego jej przypływu w najbliższym czasie, to ta cena jest teoretycznie dobra patrząc na ceny z allegro. Musisz jednak mieć świadomość, że solar to najniższa półka blach i brzmi tragicznie (albo nawet w ogóle nie brzmi). Jeśli więc masz możliwość dozbierania co najmniej drugiego tyle, to warto nawet chwilę poczekać i od razu kupić coś znośnie brzmiącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie dysponuję większym budżetem, a te blachy które mam teraz, to istna tragedia, Hi haty to polmuz, popękane, pokrzywione, bo brane od gościa z perkusją, kiedy uczył się grać, a crash i ride no-name. Brzmi jak blachodachówka. Dlatego pytam o te solary, bo akurat mam taką okazję do kupna za taką cenę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solary, to takie g...no, że powinni dopłacać, żeby je wziąć. Jak dysponujesz większą kwotą to szukaj okazji na allegro czy tablicy albo forum. Jak kupisz będziesz żałował! Zostałeś co najmniej dwukrotnie ostrzezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

502 to już coś, a ja przegapiłem "nie" przed dysponuję ;) Miałem, a nawet miewam raz w tygodniu postukać w solary, ale się ich po prostu boję. Lepiej inwestować krok po kroku w coś bardziej poczciwego(step by step, hi-hat, potem ride itd.). Nie odczujesz różnicy między solarami a polmuzami. Cierpliwość i pokora to droga do rozwoju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...