Skocz do zawartości
damian100002

Perkusja Ludwig

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przepiekny stary kolekcjonerski set, bardzo zapuszczony i wymagajacy wiele pracy, wydaje mi sie ze masz tam Supraphonica 14x6.5 - to legenda, jesli set i werbel sa z podobnego okresu to wyglada mi to na lata 60te, na pewno zrobiles swietny deal bo lekka reka za to co widac na ostatnim zdjeciu mozesz uzyskac cene o wiele wyzsza niz 400 pln pod warunkiem, ze trafi sie ktos zafascynowany sprzetem vintage

 

idac krok dalej oceniajac zdjecia, to ceny w ktorych ten sprzet realnie sprzedasz 'od reki':

shell set (bd,tt,ft) - max 2000

werbel - max 1000

stopka - max 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłeś z tą ceną, nie jest to instrument kolekcjonerski bo też nie jest w stanie kolekcjonerskim, set jest do całkowitej renowacji, włącznie z okleiną, brakuje też części które na Ebayu kosztują sporo kasy, je mogę je odkupić, ale sama renowacja wyniesie lekką ręką w ST Drums 3000zł

 

Jest to model Downbeat, 20x14, 12x8, 14x14, takiego właśnie szukam, tylko że w innej okleinie i dobrym stanie, ale ...

 

Podaj proszę nr. seryjne każdego z bębnów, ważne żeby były z tego samego "miotu" :) inaczej cena jest o wiele niższa za takie bębny, no i bardzo mnie martwi stan korpusów, tego ze zdjęć nie ocenię, krawędzie, rozwarstwienia, ubytki, krzywizna itd. ...

 

damian100002 odezwij się do mnie, jestem fanem vintage, odkupię od ręki ten set o ile się dogadamy, mam kupę sprzętu więc nawet wymiana wchodzi w rachubę za co tam chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bębniarek,

za shell na allegro znalazlby sie chetny w takiej cenie - pod warunkiem, ze trafi sie ktos kto sie tym jara (tzn vintage) i szuka takiego dokladnie setu, piszac o 'kolekcjonerskim' secie mialem na mysli jego wartosc historyczna i brzmieniowa, o tym ze jest do remontu rowniez wspomnialem - ile bylby ten shell warty gdyby byl w bdb stanie? 4k?

 

jaki jest rynek sprzetu vintage w Polsce wiemy, ciezko jest cos sprzedac ale w ostatnim roku jest jakies ozywienie - wystarczy spojrzec na srednia cene Supraphonicow teraz a 3-4 lata temu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bębniarek,

za shell na allegro znalazlby sie chetny w takiej cenie - pod warunkiem, ze trafi sie ktos kto sie tym jara (tzn vintage) i szuka takiego dokladnie setu, piszac o 'kolekcjonerskim' secie mialem na mysli jego wartosc historyczna i brzmieniowa, o tym ze jest do remontu rowniez wspomnialem - ile bylby ten shell warty gdyby byl w bdb stanie? 4k?

 

Taki set w stanie idealnym kolekcjonerskim to wydatek około 3000$, w stanie takim jak ten można kupić za 400-700$, sprzęt vintage dopiero u nas raczkuje, Supraphoniki są w różnych cenach, Supra faktycznie poszły w górę i to znacznie, ale pamiętaj o tym że mało jest oryginalnych w 100% instrumentów, a takie właśnie są najcenniejsze i poszukiwane.

 

Tak jak mówiłem, uważam się że fana vintage, ale jak bym miał ten set kupić i dołożyć do niego to wyjdzie mi na to samo jak bym kupił ze sprawdzonego źródła zestaw z USA, dlatego owszem kupię ale za rozsądną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz ile chcesz za te bębny w takim stanie jak są na j353@wp.pl , też jestem zainteresowany , jeśli są Ci zbędne , mnie nie robi różnicy jakie mają tam numery , nie kolekcjonuję tylko gram .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli są Ci zbędne , mnie nie robi różnicy jakie mają tam numery , nie kolekcjonuję tylko gram .

 

A ja w ogóle grać nie potrafię, tylko palę takimi instrumentami w piecu, dlatego nr. seryjne są tak istotne, z tego samego rocznika lepiej się kadła tlą.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...