Skocz do zawartości
Mr_Xavery

Czy rozwalę twina ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie ( od razu mówię że nie wiedziałem w jaki temat to wsadzić ). Kupiłem twina ostatnio,a że nie mam jeszcze centralki i ogólnie wszystkich bębnów postanowiłem zrobić sobie coś w co mógłbym uderzać i zarazem trenować. To "coś"zrobiłem z deski o szerokości 4 cm i przykleiłem na super taśme :D szmate o szerokości 3 cm . Całość zamocowałem na łóżku między materacem a jakby stelarzem łóżka i tak sobie wale w to . Teraz pytanie czy rozwalę tak stope ? Jak gram to jakoś nie czuje żeby było nie wiem jakoś za twardo czy coś . Ktoś mógłby się wypowiedzieć czy jest to dobre czy nie dla mojej stópki ?

 

Moge załączyć fotki jak ktoś mi powie jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś sobie pada do stopy czyli wszystko ok :) Zamiast szmaty przyklej jakąś gumę i będzie już na prawdę luks, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie, jakbyś ciągle uderzał w twardą powierzchnię, to po pewnym czasie ze względu na małą amortyzację uderzeń na powierzchni uderzanej, wskutek działania silniejszych niż podczas grania na naciągu/padzie drgań rozchodzących się po mechanizmie, coś tam by mogło strzelić. Inna sprawa, że musiałbyś chyba z 10 lat bez przerwy naparzać w tą deskę ;) graj spokojnie i zbieraj na centralę. jak miałem twina to sam go sobie ustawiałem z tyłu biurka i siedząc przy kompie tłukłem w tylni panel mebli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D to mnie uspokoiliście

Sam też miałem pomysł żeby pod biurko dac stope ale nie mam miejsca :C

A centralka i bębny będą pod koniec listopada więc już niedługo :D

Więc jeszcze raz dzięki

 

[ Dodano: 12-10-2013, 20:08 ]

Dobra zamienię tą szmate na filc i zobacze jak śmiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak amortyzacji na "prowizorycznym naciągu" może skończyć się kontuzją. Filc lub lepiej guma oszczędzą Twoje stawy w sopie. Własnej stopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...