Skocz do zawartości
666otis666

Tama Metalworks Die Cast Evans Blach Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz ograniczony budżet to lepiej kupić werbel metalowy, ponieważ da się z niego co, nieco wyciągnąć, niż z drewnianego z niższych serii (lipa, topola). Werbel w thomannie ma obręcze die-cast, więc ten z drumstore też powinien je mieć (trochę głupio, gdyby werble z tej samej serii się od siebie różniły pod tym względem).

 

To że ma naciąg Black Chrome to mały miki, ponieważ naciąg dobiera się według własnych preferencji.

 

Najlepiej zadzwoń do drumstore i się upewnij czy owy werbel ma obręcze die-cast (3 mm), power hoops (2,3 mm) czy cieńsze (np. 1,6 mm). Jak mają 2,3 mm lub 3mm to możesz śmiało brać ten werbel, pod warunkiem, że będzie ci taki odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie metalworksy poza tym limitowanym w pierwszym poście mają standardowe obręcze 1,6mm. Brzmią bardzo fajnie, za ~600zł nic lepszego (z nowych werbli) nie dostaniesz. Sam posiadam 14x5,5 i sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnatura za 750zł mnie nie przekonuje... Ma grubsze obręcze i korpus, ale na pytanie czy brzmieniowo bardziej by Ci odpowiadał musisz odpowiedzieć sobie sam. Ale jak już chcesz zamawiać z DE, to poszukaj kogoś do wspólnego zamówienia za 250 ojro (przesyłka free) i bierz tego metalworksa z odlewanymi obręczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak już chcesz zamawiać z DE, to poszukaj kogoś do wspólnego zamówienia za 250 ojro (przesyłka free)

 

199 ojro w Thomannie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do metaldrummer . Człeku BLACK CHROME to nie naciąg , lecz wykończenie osprzętu bębnów ! O czym piszesz ? Co jarasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuna.

 

Tama MT1465DBN Metalworks Snare Drum, limited edition, 14" x 6,5", shell: steel 1,2 mm, finish: black nickel, die-cast thomann hoops, black chrome shell hardware, strainer: MCS70A/B, snare wire: MS20R14S carbon-steel, Evans TT14CHR Black Chrome batter head,

 

czytać nie nauczyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dżawol, najpierw naucz się czytać, a potem mnie krytykuj. Bo mój angielski stoi na wysokim poziomie (w przeciwieństwie do Twojego, jak widzę, skoro dla Ciebie batter head to to samo, co hardware). Dzięki Ranahon, że mnie uprzedziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość zakupienia tego werbelka lub sensitone z nierdzewki. Słyszałem obydwa tylko na YT a ciekaw jestem opinii kogoś, kto słyszał zwłaszcza tą TAMĘ live no i z innym naciągiem niż ten firmowy czarny. Proszę o pomoc w wyborze

 

[ Dodano: 31-03-2014, 21:17 ]

Nooo Panowie ktokolwiek doradzi??? jak słucham tej tamy na YT

wydaje się brzmieć zajebiście zwaszcza w nizszym stroju miód. Zadziwiająco ciepła jak na stal (a może to tylko taki efekt bo z mikrofonu nagrane i zmiksowane?) Dy znać ktoś coś bo mi okazje uciekną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...