Skocz do zawartości
francuz

Hi Hat Mapex Falcon HF1000

Rekomendowane odpowiedzi

Mapex Falcon HF1000 - najwyższej klasy statyw pod Hi-Hat w ofercie Mapex, zaprojektowana "przez perkusistów dla perkusistów", co widać i czuć w każdym momencie jej użytkowania!

Seria Hardware Mapex Falcon charakteryzuje się solidnym wykonaniem z wielką dbałością o detale w połączeniu z nowoczesnym designem.

Hi-Hat Falcon został zaprojektowany jako solidny statyw "dwunożny" - idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników podwójnej stopy, gdyż bezproblemowo możemy wtedy ustawić pedały stopy.

Nie dość że nogi w statywie są są dwie, są one też regulowane (można je obracać) - to do tego zastosowano rozwiązanie niespotykane u konkurencji - nóżki można całkowicie zdemontować w 10 sekund! Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich perkusistów grających na dwie centralki. Sam "trzon" statywu możemy bezproblemowo przymocować do centralki, a gdy trzeba użyć go w standardowej wersji - w kilka chwil montujemy nóżki!

Do tego dochodzą:

- płynna regulacja napięcia sprężyny;

- podwójny łańcuch jako napęd;

- maszynka Hi-Hatu wyposażona w nakrętkę ściąganą jednym przyciskiem ręki;

- kolce przeciwpoślizgowe;

- regulacja nachylenia footboardu.

 

hf1000.jpg

 

Mapex_HF_1000_Falcon_HiHatMaschine_1.jpg

 

HF1000-3-B.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi-hat zdecydowanie godny polecenia. Po 10 miesiącach użytkowania wszystko jest w idealnym stanie. Ja za swój zapłaciłem 649zł, jak by ktoś chciał to mogę podać namiary na sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzebuję temat, ale mógłby mi ktoś powiedzieć na jaką maksymalną wysokość można ustawić na nim talerze? Jestem nim zainteresowany ale z racji mojego dosyć dużego wzrostu potrzebuję czegoś co będzie się dało wysoko zawiesić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...