Skocz do zawartości
Diego

Zestaw w okolicy 1000 zł(HH, Crash, Ride)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem przed końcem tego roku kupic zestaw talerzy w okilicach 1000 zł, ponieważ od przyszłego roku ma podrosnąc cena brązu i poprostu wszystkie talerze pójdą w górę. Co proponujecie? Dziękuje z góry za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie - Alchemy Art, próbuj na www.perkusje.com kompletować także zestaw blach firmy Amedia, tylko, że chyba troszke więcej wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zestawienie chyba najtańszych blach Amedia będzie wynosiło coś koło tej kwoty. a jak wiadomo, jest to turecka blacha, recznie kuta (w ramach przypomnienia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat talerzy Saluda?? Są w podobnej cenie jak Amedia czy Alchemy ale nigdy o nich nie słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... B8 odpada, B8 Pro to nic specjalnego, PST5 mam crasha i jest niczego sobie w brzmieniu, ale trochę cichy. Zildjian ZBT odpada (hi hat fajny chyba tylko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PST5 mam crasha i jest niczego sobie w brzmieniu, ale trochę cichy.

w porównaniu do twojej heavy alphy. :P

w porównaniu do mojej chinki był głośny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Diego, tu Maciek ( z lekcji ;) ) ja polecam standardowo Alchemy Art. Nie kupuj broń boże Zildkó Z*T, bądź B8 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema Diego, tu Maciek ( z lekcji ;) ) ja polecam standardowo Alchemy Art. Nie kupuj broń boże Zildkó Z*T, bądź B8 :P

Do 1000 zł? Nie lepiej Amedia albo Stagg? Art to blaszki... conajmniej średnie, nie mówie że słabe, hh fajnie cyka, ale można za tą kase lepsze kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten cynk o podrożeniu talerzy od nowego roku to jest pewny czy to pewien dziwny zbieg okoliczności który ma przynieść pewien tok myślenia np.

 

"-Hmm miałem kupić blachy na wakacje ale skoro podrożeją blaszki to może kupię teraz?

-No tak ale co kupić?

-Czekaj, czekaj przecież właśnie wyszła nowa tania marka Amedia, chyba kupię je..." itp.

 

 

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten cynk o podrożeniu talerzy od nowego roku to jest pewny czy to pewien dziwny zbieg okoliczności który ma przynieść pewien tok myślenia np.

 

"-Hmm miałem kupić blachy na wakacje ale skoro podrożeją blaszki to może kupię teraz?

-No tak ale co kupić?

-Czekaj, czekaj przecież właśnie wyszła nowa tania marka Amedia, chyba kupię je..." itp.

 

 

Co o tym myślicie?

bardzo prawdopodobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mówie prawde. Brąz i metale szlachetne podrosną od stycznia(a z tego są prod. talerze) dlatego poszukuję w okolicach 1000-1300 bo tyle uzbieram do konca roku, a że mam juz troche stare blachy(Paiste 302) więc przydadzą mi się porządne.

 

p.s Dziękuje wszystkim za dotychczasowe propozycje :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety mówie prawde. Brąz i metale szlachetne podrosną od stycznia

 

Po 1. Dlaczego ?

Po 2. Spokojnie, to wcale nie oznacza , że talerze w styczniu będą już kosztowały więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za podobną cenę można kupić blachy dużo lepsze. po Twoim opisie:

Alchemy ART set

można wywnioskować, że takie blachy posiadasz. rozumiem, że będziesz je polecał, ale za kasę, jaką dysponuje Diego, można kupić dużo lepsze blachy. Amedia wyszła z ciekawą propozycją, więc warto z niej skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Staggi tez moglby byc dobre, ale zalezy jak trafisz... co do amedii sie nie wypowiedam, bo nie znam dobrze tych blach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam Amedię - praktycznie z każdej serii oprócz Ahmet Legend set 14" 16" 20" nie wyjdzie więcej niż 1100 zł a uwierz że nie będziesz żałował. Do niedawna nie było alternatywy dla tańszych Alchemy, Sabian B8 czy Staggów, teraz Amedia stwarza nową jakość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te solary do smieci sie nadaja- a nie do grania za przeproszeniem. Nie wiem czy jest cos gorszego w tej chwili do kupienia z nowych talerzy.

 

Na allegro niedlugo koncza sie:

paiste

Paiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...