Skocz do zawartości
sjmpawel

Najtańsza perkusja co wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się na kupnem perkusji, to będzie mój pierwszy instrument, interesuje mnie jakiś najniższy model, zwykłą budżetówka ale co ważne ma być ze sklepu nówka sztuka! Nie interesuje mnie jakaś używka z allegro i inny chłam. Czekam na propozycje najlepiej z linkiem do sklepu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co ważne ma być ze sklepu nówka sztuka!
Nie interesuje mnie jakaś używka z allegro i inny chłam.

Po kiego się pytasz, jeśli z góry zakładasz, że używana z Allegro to chłam. Za 1.500zł kupisz kijową nową perkusję i całkiem fajną używaną, nie żaden chłam.

No ale pewnie my się nie znamy i kupujemy, i gramy na "chłamie". Więc jak wyżej - po co się pytasz, skoro wiesz lepiej.

Czekam na propozycje najlepiej z linkiem do sklepu

A co? Google nie masz? Może jeszcze za nią mamy zapłacić i Ci ją przywieźć i rozstawić.

Jak chcesz nówkę sztukę, to sobie wpisz w google "perkusja" czy "zestaw perkusyjny" i kup najtańszy jaki Ci wyskoczy.

 

A jak chcesz porady, to po pierwsze nie oceniaj perkusji po jej wieku. Po drugie, podaj swój budżet. Po trzecie, uargumentuj dlaczego nie chcesz używanej. Argument "nie, bo nie" jest głupi.

 

[ Dodano: 07-11-2013, 19:26 ]

mysterion, +1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupienie "nowki sztuki" moze miec tylko znaczenie kosztowe(ksiegowanie wydatku), gdyz w kazdym innym aspekcie to po prostu strata pieniedzy. Pozytywnych wrazen estetycznych zwiazanych z zakupu nowego szajsu praktycznie nie ma, chyba ze subiektywne odczucie nowe=dobre bierze gore (niektorzy tak maja i nie ma co o tym dyskutowac).

 

Posluchaj nieco bardziej ognietych z tematem, bo tu chodzi o wsparcie dobra rada,zebys uniknal bledu, ktory zdarzylo sie popelnic innym.

 

 

Pozdrawiam

 

w "bierze" byl karygodny blad, juz poprawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metalizer to musisz miec zryty baniak ,szok:)))))))) spie na forsie i chce najlepsza perke do 1200 zlotych ze sklepu, nie bede uzywal po kims, po za tym szanuje handel i jak cos chce ide do sklepu po to, a jak sie naucze grac to sptrzele sobie Tama Starclassic Bubinga Volcanic Red Burst

BU52ZSVRB

Oczywiście nową bo tylko takie mnie interesują, nówki sztuki pachnąche chińskim powietrzem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wyrobię - nie spinaj się, koledzy bardzo dobrze radzą - perkusja to nie szczoteczka do zębów - "po kimś" - takimi hasłami dajesz sobie świadectwo;

 

pomyśl - UWAGA! - za te same pieniądze możesz mieć dziewiczy szajs którego zaraz będziesz chciał się pozbyć lub coś w miarę sensownego;

 

ja kupiłem bębny semi-pro nowe, za większe pieniądze ale dzisiaj już bym tego nie zrobił, nie popełniaj mojego "błędu" - ucz się na nim;

 

a jak nie TO Z BOGIEM

 

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bebzoon, Ale oczywiście kolegasjmpawel, szanuje handel, więc nie sprzeda tego nowego zestawu jak mu się znudzi, bo przecież będzie po kimś... Będzie musiał wyrzucić na śmietnik, albo zrobić z niego wypasione doniczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alina69, z doniczkami trudno będzie. Bo przecież do doniczki potrzeba ziemi/piasku czy innej szeroko pojętej gleby. A przecież sjmpawel nie będzie brał wspomnianej ziemi/piasku PO KIMŚ... :D

 

po za tym szanuje handel

A na Allegro oddają za darmo, nie? Tam nie handlują... Yhm...

 

sjmpawel, jeszcze jedno? Myjesz się, przyjmujesz szeroko pojęte płyny? Optymistycznie zakładam, że tak. A zdajesz sobie sprawę, że to też jest PO KIMŚ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sjmpawel, TROLL ALERT.

Skoro śpisz na forsie, to kup sobie od razu, uwaga: "Tama Starclassic Bubinga Volcanic Red Burst BU52ZSVRB". Bo co my, biedaki, możemy wiedzieć o kupowaniu nowego sprzętu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metalizer, poszerzmy trochę horyzonty, przecież jest jeszcze mnóstwo planet, na którech nie została jeszcze postawiona ludzka stopa ! :) Może sjmpawel, wybierze się osobiście na którąś z nich i przywiezie sobie trochę gleby nie po kimś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sjmpawel jak Ty możesz oddychać tym samym powietrzem co inni. Nie nosisz czasami na plecach swojej butli z tlenem :badgrin:

 

A tak na poważnie to możesz kupić nową perkusje za 1200zł, ale gra na niej ci się nie spodoba bo będzie brzmiała do dupy i prawdopodobnie zniechęcisz się do perkusji w ogóle. Więc masz 2 wyjścia:

 

1. Skoro śpisz na forsie :roll: to dołóż jeszcze trochę pieniądzy (zakładam, że banknoty nosisz tylko te prosto z pwpw, bo wszystkie inne są po kimś :biggrin: ) i kup coś takiego

DW PDP, albo takiego Mapex MB . To są naprawdę dobre perkusje.

 

lub

 

2. Tak jak radzili koledzy kup coś używanego za te 1200-1500zł i naprawdę tyfusem się nie zarazisz, a będziesz miał sprzęt takiej samej klasy tylko, że ponad połowę taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład z życia wzięty - kupiłem nową Tamę Imperialstar za 1850, której się pozbyłem i kupiłem używanego Gretscha Catalina Maple za 1600. Brzmieniowo różnica, jak między nocą, a dniem - na korzyść Cataliny. Nie opłaca się kupować nowych instrumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...