Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

za 1850 to znajdziesz juz mapexa M-kę chyba będzie to troche lepsze rozwiazanie niz te dwa przedstawione przez Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dkanas, te blachy to raczej od razu do wymiany by były :) Wydaje mi się, że za tą cenę można kupić już coś odrobinkę ciekawszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale za 1850 można mieć przyzwoity shellset z przyzwoitym hardware, na blachy już nie starczy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dkanas, jak się posiedzi trochę w internetach i nie trzeba kupić na "już" to i na przyzwoite blachy starczy :) Ostatnio ktoś sprzątnął mi sprzed nosa Mapexa VX z HW i całym setem blach Amedii za 1200zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mapexa VX z HW i całym setem blach Amedii za 1200zł

To już musiała byś jakaś totalna okazja. Na takie też warto uważać bo za okazyjnymi cenami często kryją się oszuści.

 

Ten Mapex VX z linku z pierwszego postu to nie jest VX tylko V. Skądinąd wcale nie takie złe beczki. Prawdą jest że nie można mieć wszystkiego za dany budżet dlatego lepiej na coś postawić. Ja bym brał troszkę gorsze beczki na rzecz trochę lepszych blaszydeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysterion, ja akurat na oszusta nie trafiłem, ale faktycznie, przy takich zakupach warto uważać, najlepiej załatwiać wszystko przez Allegro, tam jest Program Ochrony Kupujących i takie tam różne pierdoły :)

 

Ja akurat postąpił bym odwrotnie, kupił lepsze beczki, a talerze słabsze, zbierając z czasem na lepsze i systematycznie je wymieniając, ale to już kwestia gustu :) Osobiście pochwalę się, że za 1600zł udało mi się kupić w pełni zawodowy Shell, którego pewnie się już do końca życia nie pozbędę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...