Skocz do zawartości
Alina69

Prośba o pomoc w identyfikacji werbla :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio wszedłem w posiadanie tego o to Werbla Piccolo 14" x 3,5". Niestety nie mam pojęcia jaka to marka ani jaki model... Werbel nie ma żadnych oznaczeń... Wie może ktoś co to werbel ?

 

882c0ec578f6d3fbmed.jpg

 

24d0e5dc2dac5930med.jpg

 

4f8e4de34127de1dmed.jpg

 

7d0da5981e666892med.jpg

 

f6886d3e34ff4635med.jpg

 

16c53f0f31b5ee7fmed.jpg

 

0e6e1468b77376cemed.jpg

 

f0214982cfa0be1bmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprzedający też nic nie wiedział? Na maszynce nie ma żadnych znamion? Twardy orzech do zgryzienia dałeś pan, panie kolego. Mimo tego nie wygląda na jakiegoś zaniedbanego. No i na zdjęciach jakościowo nie wydaje się zły. A brzmieniowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający niestety też nie wiedział... Na maszynce ani nigdzie indziej nie ma żadnych znamion :) nie wygląda na zaniedbanego, ponieważ go do takiego stanu doprowadziłem, jak go kupowałem był dość brudny, że tak to ujmę :) A brzmieniowo nie wiem, nie zdążyłem go jeszcze ostukać, poza tym to mój pierwszy werbel Piccolo, więc nawet za bardzo nie wiem, czego mogę się spodziewać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to w piccolo spodziewać sie powinienes glosnego, krotkiego, przeszywajacego strzalu.:P masz zdjecia przed czyszczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to, że nie mając nigdy werbla piccolo, będzie mi dość trudno odróżnić np. dobry werbel od średniego :) Nie mam, a do czego by Ci takie zdjęcia były potrzebne ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...