Skocz do zawartości
simi

Szukam dobrych naciągów na brzózkę

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim ! :)

 

posiadam PDP FS w brzozie i zastanawiam się nad doborem dobrych naciągów na tomy i stopę. chciałbym więc zaczerpnąć troszkę waszego zdania i wiedzy :) wiem że masa muzyków jest podzielona (jeżeli chodzi o naciągi) na evansy, remo itd. ale chciałbym właśnie poznać zdanie na temat obu tych firm jak się sprawują na brzozie, jakie zalecacie połączenia góra - dół itd. :)

 

pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja u siebie na FS mam tomach rezo firmowe a na górze Aquarian Super2 clear.

Naciąg dwu warstwowy, porównywalny z Evansem G2 oraz Remo Emperor lecz jedna warstw w przypadku Super 2 o 2mil cieńsza- 5mil. I tu właśnie jest fajna rzecz, że jest on podwójny ale nie tak gruby jak G2 czy Emperor. Bardzo fajnie trzymają strój dzięki systemowi "Safe-T-Loc". Bardzo szybko się je stroi

Generalnie mają pełne i głębokie brzmienie. Mam trzech kumpli z FS-ami i wszyscy używają tych naciągów do funky, rock/blues itp.

Nie wiem jakie ty preferujesz brzmienie?

 

Czekam właśnie na emperory coated. Z ciekawości kupiłem w dobrej cenie żeby sprawdzić jak bębny zabrzmią na powlekanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawiałem się powiem szczerze nad aquarianami ale pomyśle o nich :) preferuje ciepłe brzmienie z tego względu że gram gospel, r&b, funk :) jak będziesz miał już emperory to napisz jak wrażenia bo też jestem ciekaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim (oczywiście subiektywnym) zdaniem, na Aquarianach najlepiej trzyma się warstwa coated. Jeżeli zależy Ci na ciepłym brzmieniu to powlekane jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Aquarian TC ale Super 2 Coated mają taką samą powłokę tylko są dwuwarstwowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może odgrzebie, ale trudno... Kolega przetestował te emperory coated? Bo też strasznie ciekaw jestem :smile:

 

Od siebie dodam 3 grosze. Też jestem posiadaczem fs'a i mam obecnie założone Aquariany Performance 2. Bębny brzmią fajnie, lepiej niż na poprzednich evansach g2 w których coś mi nie pasowało.... O performance można powiedzieć że już naprawde fajne mięcho wydobywają z floor'ów (mam również floora 16'), jednak nadal mam wrażenie że to jeszcze nie to czego szukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja u siebie na FS mam tomach rezo firmowe

Czyli Remo made in china? Jeżeli mógłbym coś zasugerować, to zmień je na cokolwiek ze stajni Remo/Evans/Aquarian, a Twoje gary zabrzmią znacznie lepiej. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia z PDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...