Jump to content
SIUBIX_DRUMMER

jakie blachy na początek ?

Recommended Posts

Witam

Jestem początkującym drummerem ;) (gram na perce juz ponad rok) i chciałbym zakupić jakieś blaszki do 1000 zł (tylko crash i ride, hi-hat mam).Tylko kwestia jakie :?:

Zastanawiałem się nad :

-Paiste PST5

-Sabian B8

-Stagg DX

Jestem otwarty również na inne propozycje. Czekam na wasze zdanie na ten temat :biggrin:

Pozdrawiam i z góry dzięki ;)

Sam crash i ride do 1000zl to kupisz już blachy używane z półki profesjonalnej, na lata! Ogłoś się w dziale "kupię" i (jesli masz facebooka) w grupie Polish Drummers (to nie jest reklama...) i na pewno znajdziesz coś dobrego. W razie wątpliwości i dalszych pytań pisz śmiało ;>

do 1000 znajdziesz bardzo cieakwe talerze w na prawdę dobrej jakości wykonania i fajnym ciekawym dzwięku!!! co jest jeszcze ciekawsze w sklepie mam konkurencyjne ceny wiec mozna sie swietnie zaopatrzyc w sprzet

Wszystko jest wytłumaczone w temacie, poza tym w innym masz spory poradnik. Sam polecam zwrócić uwagę również na grubość talerzy. Cienkie umożliwiają uzyskanie wyższych tonów i świetnie się sprawdzają przy bardzo dynamicznej grze. Będą idealne do jazzu. Grubsze i ciężkie będą z kolei odwrotnością powyższych i docenisz ich możliwości grając ciężkiego rocka lub metal.  http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne/blachy/hi-hat.html

Zerknij sobie do sklepu drumstore. W sklepie pracują muzycy i powinni doradzić co lepiej będzie wybrać.