Skocz do zawartości
patryk1501

kupno nowej perkusji proszę o radę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę bo jestem nowy na tym forum. Mam do Was małą prośbę. Proszę was o radę dotyczącą kupna perkusji do 2000 zł. Ma mi ona służyć do ćwiczenie w domu oraz od czasu do czasu na weselu ( gram w małym zespole weselnym ) Myślałem o takiej perkusji.

 

http://www.prodrum.pl/mapex-voyager-fusion-cat-353-id-6079.aspx oczywiście do niej jakieś lepsze blachy aby się wyrobić do kwoty wyżej podanej lub takiej

 

http://www.prodrum.pl/pdp-z5--talerze-pearl--stolek--cat-619-id-5920.aspx i wtedy nie dokupywałbym blach.

 

Który zestaw wybrać. Proszę o podpowiedź i jeżeli wy coś do tej kwoty znacie godnego polecenia to proszę o link. Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerze Pearla raczej za długo nie posłużą , Mam do sprzedania zestaw Gretsch BlackHawk za 1400 zł i pare blach Meinl HCS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam warunek że rodzice się dołożą jeśli kupie nówkę. A jeśli nie tależe pearla to jakie ??? Podajcie linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na sklepie kilka ciekawych modeli do 2000 złotych mapexa rowniż, jakbyś był zainteresowany konkretnie to juz na starcie masz 10 procent rabatu!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...