Skocz do zawartości
nosu

Ulubiony zespół/ulubiony gatunek muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie jaki jest Wasz ulubiony zespół i ulubiony gatunek muzyki. Ja z góry mówie że moim ulubionym zespołem jest KAT a, ulubionym gatunkiem muzyki jest wiadomo metal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ulubione zespoły, to nie bardzo już te czasy w których ganiałem non stop ze Slayerem na klacie ;) Słucham muzyki dość różnorodnej, począwszy od rzeczy pokroju chillout, reggae, poprzez trochę smooth jazzu, okazjonalnie blues, rock i metal wszelkiej maści, dobrą elektroniką też nie pogardzę, a zakończę te wyliczankę Bjork i Tori Amos. W każdym gatunku mam swojego faworyta, którego nie mogę porównać z żadnym innym. Proste, a jakże ekonomiczne rozwiązanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tool, Iron Maiden i jakże komponujący się z tymi zespołami Bob Marley ;)

ulubione gatunki: metal, rock, reagge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie mógłbym się podpisać pod słowami M.A.D-a, na samym początku fascynacji muzyką, cholernie ciągnęło mnie do metalu, teraz jak wyżej - wszystko co dobre.

 

Jednakowoż, do muzyki death/black mam sentyment i słucham jej chyba najczęściej..

Trudno podać ulubiony zespół.. Myślę, że to będzie coś z worka: God is an Astronaut, Explosion in the Sky, Azarath, Immolation, Mgła, Taran, Katatonia, Anima Damnata ect ect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ciągnie do lat 30 oraz 50 i 60 (tak poprostu) :biggrin:

...jeśli chodzi o gatunek nie mam jednego konkretnego....;P

..Funk Rock Jazz :)

zespoły ojj, głównie:

Jamiroquai,

Coldplay,

RHCP,

The Cranberries,

The Doors

...Akurat...też też :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodzaj muzyki? ulubiony?....gotyk, industrial, alternative, trip hop, melancholic, rock, electronic, brutal triphop, symphonic metal, progressive, soundtacki ( w czególności zimmer i badelt), ambient, black metal... inspirujący drum'n'bass i jazz, trash metal...doom metal....

 

pełno tego jest. wszystko co mi się podoba i ma klimat. pozwólcie, że nie wymienię wykonawcy. każdy z tych rodzajów jest naj. więc nie umiem wskazać jednego najnaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony gatunek to bez wątpienia Hard Rock, to jest ten klimat, nad którym pracuje z kapelą. Tak pozatym od jazz'u, przez blues, blues rock, polski punk rock, thrash metal (za czystym heavy jakos nie przepadam) a nawet death metal (black odpada). Uwielbiam elektronikę, taką w wykonaniu np. Vangelis'a lub Frankie goes to Hollywood. Czasami lubie posłuchać jakiegoś amerykańskiego hip-hopu.

 

Ulubione zespoły: Metallica, Deep Purple, Dżem, Black Sabbath, Dire Strait Led Zeppelin, Guns n' Roses, Nazareth, Motorhead, Nirvana, Ozzy, Joe Satriani, Vangelis, - to wszystko dał bym na tej najwyższej półce.

 

Inne, które tez uwielbiam: AC/DC, The Beatles, Bob Dylan, Bob Marley, Budgie, Cranberries, Dave Matthews Band, The Doors, Exodus, Pink Floyd, Frankie goes to Hollywood, Illusion, Jet, Santana, Lady Pank, Perfect, Offspring, Pantera, The Police, Queen, Slade, T.Love, Ugly Kid Joe, Yes.

 

Wiec sporo tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melvins, Mindless Self Indulgence, alterantywa.

a ideologicznie ( :) ) to Hardcore, Crust, sXe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwiras mnie wyprzedził :D

Mój ulubiony gatunek muzyczny to także bez wątpienia (Classic) Hard Rock :)

Kapele: Vanilla Fudge, Led Zeppelin, DEEP PURPLE, WHITESNAKE, PAICE ASHTON LORD, Bon Jovi, Ugly Kid Joe, THE EXTREME, Black Sabbath, AC DC, Guns'n Roses, Dire Straits, JIMMY HENDRIX, Motorhead, Perfekt, Dżem, Nocna zmiana Bluesa

Bardzo lubię teź posłuchać Jazzu: Gene Krupa & his orchestra, BUDDY RICH Big Band, MILES DAVIS, Weather Report, St. Germain, DAVE BRUBECK, COB CALLOWAY, Air Jazz Quartet, Tomasz Stańko Quartet...

 

To chyba wszystko, ale na pewno znalazłoby sie coś więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ulubiony zespół "na de łorldzie" Dream Theater, a pozatym każda "dobra" ( bo istnieje tylko "dobra" i "zła" muza): Megadeth,Ramones, Ironi,Extreme, Jane`s Addiction, Paradise Lost, Dog eat Dog, Kings` X, Mastodon, Ozzy...................................................

 

[ Dodano: 01-07-2006, 17:28 ]

A i zapomniałem o Suicidal Tendencies.

I jeszcze chciałem oświadczyć:Najlepsze brzmienie perkusji EVER jest na płycie "The Art of Rebelion" w/w zespołu. Na garach Josh Freese.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o mnie, to lubie glownie sluchac metalu, tj. heavy, thrash, death(blacku nie lubie), czasami power( gamma ray), a poza tym to takie rozne eksperymenty i wszystko co mi sie spodoba, a no i jeszcze hard rock!!

 

Ulubione zespoly: IRON MAIDEN( od 1997 roku moj numer 1) :biggrin: , Slayer, Exodus,Kreator, Vader, Death( chociaz znam tylko 3 plyty), Primal Fear, Deep Purple, ostatnio Tool mi sie podoba, Dire Straits, Scorpions ( pierwszy zespol jakiego zaczalem sluchac), Blaze, Bruce Dickinson, ostatnio Destruction, Aborted( nie znam za dobrze, ale to co slyszalem to badrzo lubie, Kataklysm( tak samo jak z Aborted), no jeszcze Metallica, no oczywiscie Saxon i Judas Priest, poza tym to juz nie wiem co, ale napewno jeszcze troche tego jest.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje ulubione to : Papa Roach,Limp Bizkit,Audioslave,Linkin Park,Foo Fighters,Green day,Red Hot Chili Peppers,Offspring,P.O.D,Coldplay,Nirvana,Mano Negra,Fort Minor,Gorillaz,Blink 182,U2,Silverchair,Slipknot i Metropolitan Jazz Affair.

 

Z wykonawców lubie Manu Chao,Ostrego ;D naszego swojskiego mistrza rymow:P

 

 

Jak widac staram sie nie ograniczac do jednego gatunku :P Slucham wszystkiego oprocz techna:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rodzaj muzyki? ulubiony?....gotyk, industrial, alternative, trip hop, melancholic, rock, electronic, brutal triphop, symphonic metal, progressive, soundtacki ( w czególności zimmer i badelt), ambient, black metal... inspirujący drum'n'bass i jazz, trash metal...doom metal....

 

pełno tego jest. wszystko co mi się podoba i ma klimat. pozwólcie, że nie wymienię wykonawcy. każdy z tych rodzajów jest naj. więc nie umiem wskazać jednego najnaj.

 

zaczynam Ciebie lubić :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, no nie...dlaczego Ty tak brzydko powiedziałeś ? : (

 

dobra, koniec sentymentów.

 

co do tego pada...sądzisz, że poczas wykonywania różnych ćwiczen na tak niewielkiej powierzchni nie będziesz obijać pałeczki o pałeczkę? z tego co obserwuję osoby ćwiczące w mojej obecności wykonują przeróżniaste ćwiczenia, które na tak niewielkim padziku byłyby kłopotliwe do wykonania....jeżeli kwestia jest tylko powierzchni, która będzie odbijać, to chyba nie powinno być wiekszych problemów....

..ale to taka subiektywna ocena osoby, która tylko obserwuje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rodzaj muzyki? ulubiony?....gotyk, industrial, alternative, trip hop, melancholic, rock, electronic, brutal triphop, symphonic metal, progressive, soundtacki ( w czególności zimmer i badelt), ambient, black metal... inspirujący drum'n'bass i jazz, trash metal...doom metal....

 

pełno tego jest. wszystko co mi się podoba i ma klimat. pozwólcie, że nie wymienię wykonawcy. każdy z tych rodzajów jest naj. więc nie umiem wskazać jednego najnaj.

 

Mam kolezanke co tez takie cuda (cuda, bo coraz to nowsze gatunki ludzie wymyslaja) lubi, tylko sam nie wiem czy to wynika z tego, że jej rozwój intelektualny przerasta innych ludzi, czy poprostu chce pokazać ludziom ze jest lepsza. No i niestety nie lubię jak ktoś używa wszystkich znaków interpunkcyjnych, pisze poprawnie a na początku zdania nie daje dużej litery - wiem, TAKI STYL... i taka moda. (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać:P

 

Europe; Republika; Tom Waits. Gatunku nie wymienię, bo z każdego gatunku tyle muzyki nie lubię, że nie mogę powiedzieć, że to mój ulubiony.

 

Co do pada - rozumiem ze to HP, ale to całkowity Offtop, a są działy przeznaczone na szybką radę! Wiekszość wprawek da się zagrać na kwadraciku 2 cm x 2 cm - przy dobrym 'celu'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znoszę pisać wielkich liter. przecinki, wielokropki...to taka pisana intonacja wypowiedzi. takie jest moje zdanie. tak jak akapit jest początkiem nowej myśli, tak np wielokropek jest chwilą na oddech i złapanie wątku. jak mówisz, to też różnie akcentujesz rożne słowa... i po co przepraszasz? każdy ma swoje zdanie, prawda ? :>

 

nie ja te nazwy wymyślam. chociaż czasem sie to przydaje... głowiłam się parę długich miesięcy jak określić muzykę Tracy Chapman, bo nikomu nie potrafiłam wyjaśnić co to jest. no taka, taka...fajna, wiesz, nie? a teraz już wiem. pomaga w komunikacji. a ja dużo o muzyce rozmawiam.

 

kwestia chyba tego czy chcesz 'celować' czy 'ćwiczyć'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei podoba się każda muzyka, która ma w sobie to "coś", co nie pozwala się od niej oderwać... to "coś", co sprawi, że po przesłuchaniu całej płyty puścisz ją sobie kolejny raz... i wreszcie, to "coś", które sprawia, że przy dziesiątym słuchaniu tej muzyki nadal masz ciarki na plecach...

Przykłady? W moim przypadku to Opeth, Tool, Anekdoten, Camel, King Crimson, Dillinger Escape Plan, The Mars Volta, ale też Dead Can Dance, Norah Jones czy Lorena McKennit... Oj, dużo tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dead Can Dance

 

 

Tak!!!! Oni nie nagrali chyba jeszcze słabej plyty! Polecam wszystkim lubiącym orientalne klimaty... Świetna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...