Skocz do zawartości
nosu

Ulubiony zespół/ulubiony gatunek muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Co do klimatów nieco orientalnych to mam coś polskiego. http://www.soomood.com/polska_wersja.html

 

Masakra byłem ostatnio na ich koncercie. Na stronie same smenty dali, ale maja też kawałki gdzie ostro jadaą na przesterach...

 

A klimat poprostu cudo na koncertach, przesłuchajcie sobie....

 

Wydaje mi się, że w najbliższych latach będzie o nich głośno...ostatnio zagrali przed depeszami w polsce :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cenię sobię AC/DC, Deep Purple, KATa, Huntera, Sepulture, Metallice, Foo Fighters, Kult, Dżem, IRA, Comę, Arctic Monkeys, The Offspring, Motorhead. Jeżeli chodzi o typ muzyki to najwięcej słucham gangsta rapu xD No i oczywiście rock, metalu troche, trash, reggae, nawet zachaczę o electro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja cenię sobię AC/DC, Deep Purple, KATa, Huntera, Sepulture, Metallice, Foo Fighters, Kult, Dżem, IRA, Comę, Arctic Monkeys, The Offspring, Motorhead

No w końcu ktoś sie pokazał na forum :D za KATa maz u mnie plusa, mój ulubiony zespół :D JA lubie słuchać: KAT (ten przed rozpadem), Metallica (poza St. Anger), Iron Maiden, Dżem, TSA, Nightwish, Manowar, Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Hunter, KSU, DragonForce, TURBO, Ozzie Osbourne,Hammerfall, Hellowen, Aerosmith, Venom, Amon Amarth, Megadeath i czsami Sodom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(poza St. Anger)

 

wielu nielubi bo metallica pokazala cos nowego :))

 

jak na metalike :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, St. Anger odstaje od reszty płyt i to dość poważnie, mimo to lubię sobie ją czasem przesłuchać. Z zespołów zapomniałem jeszcze dodać Vadera, TSA, i Ozzyego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St. Anger jest słaba? heh.... no ostro :lol: Posłuchajcie co mówia chłopaki z zespołu... oni już od dawna lubieli zaskakiwać nowymi pomysłami, a wręcz szokować. Pamiętam jak niektórym czas zawiesił się na czarnym albumie... teraz widzę, że to St. Anger jest tym niepasującym do reszty. W takim razie co z Load, ReLoad? Już się fani przyzwyczaili?

heh... zabawne to dla mnie... dla mnie St. Anger jest płytką bardzo fajną, dowodzącą że liderzy zawsze nimi będą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w St. Anger podchodziły tylko 4 kawałki, z czego 3 czasem słucham już na siłę :D Jednak Metallice było stać na nagranie o wiele wiele lepszej płyty. Wyszło to co wyszło, i ja St. Anger oceniam tak jak oceniam, zdania nie zmienię. Chłopaki z mojego zespołu też krytykują tą płytę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
St. Anger jest słaba? heh.... no ostro :lol: Posłuchajcie co mówia chłopaki z zespołu... oni już od dawna lubieli zaskakiwać nowymi pomysłami, a wręcz szokować. Pamiętam jak niektórym czas zawiesił się na czarnym albumie... teraz widzę, że to St. Anger jest tym niepasującym do reszty. W takim razie co z Load, ReLoad? Już się fani przyzwyczaili?

heh... zabawne to dla mnie... dla mnie St. Anger jest płytką bardzo fajną, dowodzącą że liderzy zawsze nimi będą ;)

 

popieram, st anger jest niepopularne przez szufladkowanie i myslenie typu "metallica ma byc metallicowa", a zespol odowodnil ze nie tylko na poklasku im zalezy ale tez na wartosciach muzycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St.Anger to czysta komercja,tak samo ma sie sprawa z ,,Load,, i ,,reload,,.Metallica nagrywajać te albumy po prostu sie sprzedlała.!!! Dlatego wolę np.Megadeath który poza jedną płytka jest wierny nurtowi THRASH..Niezapominając równiesz o Slayerze i Anthraxie...

 

No ale dla melomana to jednen hu...troche posłucha metalu ,troche hip-hopu...i sam juz niewie co uwarzać za dobre... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sprzedała się"?," Co za brednia. Ciekawe komu.To Behemoth którego masz w podpisie też się sprzedał na płycie "Demigod". Aha,i wolisz "Megadeath"? nie znam. Chyba,że chodzi Ci o Megadeth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - St. Anger sprzedała się po prostu świetnie, ale spowodowała wiele rozczarowanych min na twarzach słuchaczy. Na mojej też. Podobnie z albumami 'Load' i 'ReLoad'. Ale przecież każdy zespół ma wzloty i upadki, nie ma zespołów doskonałych, a Metallice można wybaczyć te albumy, ponieważ reszta jest po prostu pozycją obowiązkową dla fanów trashu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech nagrają więcej takich płyt no ale niech do cholery zmienią nazwę na shitallica, bo niewiem jak Wam ale jak ktoś mi powie Metallica to ja widzę płyty: Master Of Puppets, Ride The Lighting, Kill`em All, Black Album, ...And Justice For All... a St. Anger jest daremnym niewypałem na którego poleciała większość nastolaktów bo uwarzają że to true... Po za tym nie trwaie nu-metalu wokal z hip hopu i muzyka no prawie jak metal, przysłuchałem dużo kawałków Slipknota, Korna, System Of a Down, P.O.D. i wierzcie mie nie było tam dużo FAJNYCH solówek, a najgorsze jest to że ludzie którzy słuchają właśnie wurzej wymienionych zespołów uwarzają się za wielkich metali... Tak sie skłąda że byłe na koncercie Metallici no i niestety supportować musiał Slipknot, po koncercie koleś obok mnie dostał pałką,a ponieważ nie spodobała mu sie ich muzyka odrzucił tą pałkę w scenę... o ile dobrze pamietam uderzyła o centrale, na scenę leciały butelki i wszytsko inne co było pod ręką, co do Metallici słyszeliście ich najnowszy kawałek? jeśli nie to macie:New Song hasło: www.metallica-world.de w sumie lepszy niż St. Anger ale i tak coś mi w niego wchodzi, metallica już się skonczyła... tyle ode mnie pozdro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reload i load słabe eee tam...Mi się S&M zajebiście podobał powiedzcie który zespół nagrał coś takiego... :?:

 

A wracając do St.anger to z tego co wiem zespół cały materiał na płyte stworzył i nagrał w jednym dniu w studiu...toż to prawie improwizacja szła... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram nosa w 100%, dobrze prawisz ;) Slipknot, SOAD to zespoły dla młodzieży nie znającej się na rzeczy. P.O.D. nawet mi się podoba, ale nie powiem, żebym słuchał go często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lechu515:

Nie znającej się na rzeczy? Ty piszesz poważnie?

Różne sa gusta. Takie twierdzenia, mają zastosowanie w przypadku sprzętu, ale kwestie artystyczne niech każdy indywidualnie roztrząsa, bo zaraz jakiś urażony zacznie bluzgać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K, jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje. Ja tylko mówię, że zespołów, które wymieniłem w poprzednim poscie, nie zaliczam do takich, na których powinno się opierać, które uznaje się za jakieś wspaniałe, wytyczające nowy kierunek w metalu, rocku etc. Moim zdaniem lepiej jest zasłuchać się w prawdziwy rock czy metal. Takie nowoczesne rytmy po prostu mi nie podchodzą, a ww. zespoły po prostu mi się nie podobają. Może tak mam, ponieważ gramy z kumplami kawałki własnie takich zespołów jak AC/DC czy Metallica. Przy tych zespołach właśnie można powiedzieć 'to jest rock/metal'. Czego nie powiedziałbym przy SlipKNOCIE. Moje zdanie, nic więcej. Nie znających się na rzeczy = nie znających, co znaczy metal czy rock. Po resztę odsyłam do posta nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu www.soomood.com wejdzcie sobie i posłuchajcie mp3...

 

Od niedawna mój zespół numer 2 w kategorii polskie....za Comą :cool:

 

[ Dodano: 12-07-2006, 23:04 ]

Chyba się powtarzam? wybacznie takie zboczenie zawodowe perkusistów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się S&M zajebiście podobał powiedzcie który zespół nagrał coś takiego... :?:

 

hunter probowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak hunter to ma tylko skrzypka który co prawda robi szoł większy niż cała reszta zespołu ale orkiestrą to on nie jest....my też mamy skrzypka(skrzypce akustyczne+przystawka jak w hunterze) w kapeli powiedzmy rockowej, bo metal to mi się źle kojarzy, ale faktycznie klimat stwarza nisamowity pozatym nasz skrzypek ma wykształcenie średnie muzyczne więć coś tam umi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście St. Anger mi nie podeszła - nawet niektóre riffy na niej są całkiem fajne, ale ogólnie zniesmaczyło mnie zbyt garażowe brzmienie bębnów. Nijak się ma to brzmienie do dajmy na to czarnego albumu metallicy.

 

A co do Huntera - chłopaki się starają ale za cholere im nie wychodzi. Mam wrażenie że ta muza zupełnie nie jest prawdziwa w przekazie, wręcz pokusiłbym się o twierdzenie - sztuczna kreacja.

 

Oczywiście to jest moje zdanie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, ale co do orkiestry to hunter probowal w jakims radiu grac akustycznie m.in. z orkiestrą.

nie wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ciekawe co za orkiestra by sie zgodzila przeciez to kupe luda i to wykształconego

 

 

...żeby grać z takim hunterem... :doubt: a phiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do Huntera - chłopaki się starają ale za cholere im nie wychodzi. Mam wrażenie że ta muza zupełnie nie jest prawdziwa w przekazie, wręcz pokusiłbym się o twierdzenie - sztuczna kreacja.

 

Oj tak, zgadzam się w 100 procentach. Supportowaliśmy ich kiedyś z moją kapelą i muszę przyznać, że tyle sztuczności podczas jednego koncertu nigdy jeszcze nie widziałem... Pomijam oczywiście girlsbandy z dorabianymi cyckami :)

 

No, ale jedno trzeba Hunterowi przyznać: poza sceną to naprawdę fajni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...