Skocz do zawartości
Lenki

Michael Jackson - Billie Jean

Rekomendowane odpowiedzi

Choćby to (jak świadczy opis tego działu) : umieszczam link do swojego nagrania i oczekuje komentarzy na jego temat.

 

bhm2k5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem, o co chodzi aldiemu. Cały czas słyszę jakieś dziwne przednutki na centrali, głównie na "raz". To tak miało być, czy nie zgrywasz się z oryginalną ścieżką bębnów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Fajnie,że podejmujesz takie wyzwanie jak Michael Jackson.W moim odczuciu nie przyłożyłeś się do tego numeru. Niby prosty a z drugiej strony bardzo trudny jest ten groove. Dużo bałaganu w grze (nie równe i nie przemyślane ozdobniki które powodują tzw. czkawkę Twojego bitu) Myślę że robisz to nie świadomie. Niektóre fragmenty są ok i podobają mi się zwłaszcza tam gdzie grasz "mniej dzwięków". Widzę potencjał w Tobie i życzę Ci aby Twoja gra była jeszcze bardziej dojrzała! rzecz jasna nie musisz się ze mną zgadzać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za konstruktywną opinię. Mam problem z tym, że jak gram jakiś prosty bit to zawsze coś musze dodać, choć myślę, że i tak jest lepiej niż było. Powodem na pewno jest to, że jestem samoukiem, chociaż nic to też nie tłumaczy :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z tym, że jak gram jakiś prosty bit to zawsze coś musze dodać, choć myślę, że i tak jest lepiej niż było.

To nie jest problem jeśli gra się równo. Wtedy każdy dodatek smakuje inaczej. No ale w doprawionej zupie ;)

 

Też nie rozumiem, o co chodzi aldiemu.

No bo nie było tu żadnego przekazu podprogowego w przeciwieństwie do np. tego utworu

http://www.progarchives.com/mp3.asp?id=3814

jak również tego

http://www.progarchives.com/mp3.asp?id=954

zapominając o tym

http://www.progarchives.com/mp3.asp?id=2026

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zagrane, w tak prostym i grooviastym utworze nie ma miejsca na tyle przejść. Do tego trochę nierówno.

Słuchałeś tego w ogóle przed nagraniem covera?

Pierwsze 12 sekund mówi Ci, o czym jest ten numer: najprostszy możliwy rytm - stopa na 1, werbel na 3 - i tego się trzeba trzymać. Naprawdę. Moim zdaniem zmieniane tego schematu od razu skazuje na porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dołożył jeszcze stopę na 3 i werbel na 4, ale też się nie znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na co ten sarkazm Gerardzie?

 

Ależ żaden sarkazm, stwierdziłem fakt,

nie siedzę w takim gatunku muzycznym,

więc mam prawo się nie znać, najnormalniej.

Uśmiech! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na co ten sarkazm Gerardzie?

 

Ależ żaden sarkazm, stwierdziłem fakt,

nie siedzę w takim gatunku muzycznym,

więc mam prawo się nie znać, najnormalniej.

Uśmiech! :cool:

A myślałem że wiesz, bo moja pomyłka była (dla słuchaczy popu) oczywista. A to zabrzmiało tak chłodno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyzwoity drum cover, na tych ozdobnikach/ przejeściach trochę przyspieszasz ale na raz jakoś wychodzisz generalnie, trochę na początku stopa pływała, brzmieniowo spoko się tego słucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...