Skocz do zawartości
Pirywo

Yamaha Dtx 750 czy Roland Td-15kV

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem: Yamaha Dtx 750 czy Roland Td-15kV.

A może wersje: Yamaha Dtx 700 czy Roland Td-15k, mają mniejsze bębny przy tych samych modułach i są lekko tańsze.

Prośba o radę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roland TD15 jest lepszą, bardziej uniwersalną perką nawet w stosunku do DTX900/950. TD15 można porównywać właśnie z 900/950.Yamaha ma mało użytecznych zestawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roland TD15 jest lepszą, bardziej uniwersalną perką nawet w stosunku do DTX900/950.

Taaa... A najlepsze auto to volksvagen. Koniecznie w dieslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można stosować takie teksty tylko to niczego nie wnosi do rzeczywistość. Po co ta frustracja kolego. Sprzedaj w końcu swoją Yamahę i strup z głowy. Tylko rzeczywiście ciężko komuś obeznanemu w temacie wmówić, że Yamaha w perkusji elektronicznej to wspaniały wybór. Na co dzień mam styczność w kilkoma perkami elektronicznymi bo z nimi i na nich pracuję i nie będę komuś ściemniał, że powinien kupić Yamahę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień mam styczność w kilkoma perkami elektronicznymi bo z nimi i na nich pracuję .

No widzisz, a robisz wrażenie nastolatka, któremu tata kupił rolanda na urodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frustrat i jasnowidz z dosyć ciekawymi emisjami agresji. Zalecam melisę i modlitwę. A może chociaż oddaj Yamahę biednym perkusistom z Rumunii. Uwolnij umysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak się nie pomyliłem, volkswagen w dieslu. I jak widzę najchętniej powypadkowy, byle po taniości. Co za dno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co te wycieczki personalne. Pytanie było proste to czy to.

Kolega Vector przedstawił swoja ocenę odn. użyteczności/uniwersalności Rolanda.

Kolega DOCTOR poza dyskusją o pojazdach z Niemiec z drugiej ręki nie wniósł nic.

 

Mnie bardziej przypadł Roland - wydawał mi się bardziej intuicyjny. Również pady tomów zrobiły na mnie leprze wrażenie.

 

W Yamaszce podobało mi się to że w standardzie (tak mówił sprzedawca) był dodatkowy pad talerza - a tanie to to nie jest. Ogólnie na plus, ale moduł jakoś mnie nie przekonał.

 

Moja propozycja jak jest możliwość obadać na własne rączki oba zestawy. A co... zrobić sobie wycieczkę rozpoznawczą:)

Każdy ma inne preferencje: jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki (a jeszcze inny ogrodnika :badgrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, po co te wycieczki personalne. Pytanie było proste to czy to.

Kolega Vector przedstawił swoja ocenę odn. użyteczności/uniwersalności Rolanda.

Kolega DOCTOR poza dyskusją o pojazdach z Niemiec z drugiej ręki nie wniósł nic.

 

Mnie bardziej przypadł Roland - wydawał mi się bardziej intuicyjny. Również pady tomów zrobiły na mnie leprze wrażenie.

 

W Yamaszce podobało mi się to że w standardzie (tak mówił sprzedawca) był dodatkowy pad talerza - a tanie to to nie jest. Ogólnie na plus, ale moduł jakoś mnie nie przekonał.

 

Moja propozycja jak jest możliwość obadać na własne rączki oba zestawy. A co... zrobić sobie wycieczkę rozpoznawczą:)

Każdy ma inne preferencje: jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki (a jeszcze inny ogrodnika :badgrin: )

 

Roland generalnie ma najlepsze pady, lepsza baze brzmien niz yamaha i sie mniej psuje ;) juz pomijajac ze przodujke w elektronice ogolnie ;)

 

sam zamierzam kupic 15 niedlugo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do psucia to nie wiem, ale mój TD12 ma się całkiem dobrze mimo swoich lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...