Skocz do zawartości
bananoffy

Rozgrzewanie przed występem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mam występ jutro, wczoraj zrobiliśmy intensywną próbę, 15-20, zauważyłem, że tak jak na początku grania zdarzały się pomyłki to po około godzinie intensywnego grzmocenia pomyłki zostały zniwelowane. Co zrobić , by rozgrzac mięśnie i stawy bez zestawu ? I czy znacie jakies sposoby na zakwasy w nogach ( stołek tandetny i zbyt niski do mojego wzrostu) lecz dziś go wymienie na stabilny tron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób manewry we wszystkie strony nadgarstkiem, oprzyj się o jakiś blat, stół etc. i podnieś się tak na nadgarstkach. "Strzelaj palcami", zginaj je. Ściskaj pałeczki aż zaczną boleć mięśnie (tylko nie rób tak 1 min przed występem! Około 5-10 min aby mięśnie się "zrelaksowały").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam rozegrac sie dobrze na padzie ( jedynki, dwójki, wszystkie paradidle itp.) + rozciagniecie ściegien zeby nie dostac jakiejs kontuzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzisz, walisz jedynki po padzie przez 15 min, albo po kolanie, nawet w powietrzu, nastepnie zwykle cwicznia rozgrzewkowe na nadgarstki stosujesz, takie same jak sportowcy np.siatkarze, koszykarze i mozesz smialo zaczynac grac, reszta sie dokona w czasie wytepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...