Skocz do zawartości
arti

Największy sklep dla perkusistów w Polsce?

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim coraz wiecej firm inwestuje w promocje muzyki i edukacji muzycznej w danym zakresie. W ten sposob promuje sie ludiz ale takze sie napedza cale kolo zamachowe gospodarki muzycznej. Takie procedury sa juz od lat uprawiane na zachodzie i w USA z dobrym skutkiem gdyz tamte rynki muzyczne sa kilkakrotnie wieksze od naszych. Nawet slowacki rynek muzyczny jest wiekszy od naszego mimo ze oni maja tam mniej mieszkancow niz polska.

 

Co wazne jest wielu ludzi z pasja, ktory kochaja to co robia i robia to dobrze. A jak przy tym da sie troszke zarobic to juz w ogole super. Wazne zeby bylo na palki naciagi i czas dla ukochanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Klinik podziwiam Cie. Tak wypromowac swoja dzialalnosc, by moc sie utrzymywac ze sprzedazy specjalistycznego sprzetu(nie dosc ze muzyczny, to jeden typ instrumentu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko specjalizacja w pewnym zakresie daje sukces.

W sklepach gdzie mają wszystko w wielkim skrócie nie wiedzą nic.

W poznańskim riffie jak zapytałem czy mają clamp'y to nie wiedzieli co to jest a mają całkiem sporo sprzętu perkusyjnego łącznie z ww clamp''ami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic... Basista z mojej kapeli poszedł raz do łódzkiego Riffa i przyuważył jakiś wzmacniacz Line6, który spodobał mu się wizualnie. Podchodzi więc do sprzedawcy i pyta:

- Co może mi Pan powiedzieć o tym wzmacniaczu?

A on mu na to:

- No wiesz, fajny jest, ma tyle kolorowych światełek...

 

 

Normalnie ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O riffie można by dużo mówić ale nic pozytywnie :P

 

niestety musze się zgodzić... Szkoda bo brakuje dobrych sklepów muzycznych, nawet w stolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze zbyt poczatkujacy zeby wybierac sie w inne miejsca polski na zakupy... ja obecnie zaopatruje sie w Riffie w katowicach - super sklep jak sie wejdzie to na pierwszy rzut oka widac perki :D duzy sklepik polecacm i ceny tez sa ciekawe a przy okazji sa mili sprzedawcy chetni z pomoca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skocz do RNR na opolska... widać tam perki z wyższej półki, a ceny zdecydowanie niższe jak w Riffie. ) Obsługa nieporównywalnie lepiej wykształcona, liczne upusty, promocje. Do Riffa chodze sporadycznie... pooglądać, do RNR chodzę tylko na zakupy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem juz kilkadziesiąt razy w Rock`n`roll`u i nigdy tam perki nie widzialem same gitarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam w Poznańskim Riff'ie jak kupowałem to obsługa była spoko. Teraz nie wiem, ale swojago czasu było ok. Mówimy o Poznańskim Riff'ie na Kantaka panie Adminie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem juz kilkadziesiąt razy w Rock`n`roll`u i nigdy tam perki nie widzialem same gitarki...

 

na pięterko, na pięterko... młodziutki musisz być skoro jeszcze nie wiesz że najlepsze dostaje się na pięterku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zawiedzony jak wszedłem pierwszy raz do RNR, przypadkiem zajrzełem przez drzwi które wyglądają jak na zaplecze a tam kosmos. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie na Dunajewskiego jest spoko sklep Omni-Muz- ogolnomuzyczny. Co najwazniejsze, maja blisko do Mapexa(bo Music Info w tym samym miescie), Sabiana(jw) i sa przy okazji dystrybutorem hardcase, DW, Vatera itd :) no i maja duzy magazyn-Duzo naciagow(evans remo attack) duzo palek, kilka setow od mapex orion po jakies entry levele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce nie znam jakis olbrzymich sklepów ale znam niemiecki "music-store'' naprawdę duży i nietylko perkusyjne zabawki tam ma takie hale beczek i talerzy ze zwieracze puchną...

 

Zależy gdzie by otworzono taki "wieki" sklep w Polsce może bym pojechał choc perkusistą ni jestem. I tak wolałbym kupic przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w rock... sa tanie rzeczy naprawde!! Mozna zamowic i oni sprowadzaja. Np. za naciag evans g2 clear 12" dalem 45zl , a w riffie chciali za taki sam 65 heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RNR mówią tak: "Jeżeli gdzies znajdziesz taniej niż u nas my sprzedamy Ci to jeszcze taniej". Jeżeli nie mają tego na sklepie wystarczy się dogadać a napewno sprowadza w atrakcjyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W RNR mówią tak: "Jeżeli gdzies znajdziesz taniej niż u nas my sprzedamy Ci to jeszcze taniej". Jeżeli nie mają tego na sklepie wystarczy się dogadać a napewno sprowadza w atrakcjyjnej cenie.

 

i za to cała branża życzy im żeby syfilis złapali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - takie postpoawnie jak napisałes to ewidentne psucie rynku.

 

Gregorr- tak mówię o sklepie na Kantaka. Jak dla mnie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w riffie z kumpelami kupowałam gitarkę...co prawda nie było nas stać na fendera no to kupiłysmy najtańszą...flyera. Jak się później okazało riff jest najdroższym sklepem muzycznym w Poznaniu...owszem obsługa miła- miły pan nam życzył owocnego nagrania płyty i nawet gratis dostałyśmy smycze firmowe marki "riff" no ale ja osobiscie uważam że najfajniejszy jest sklep na Podgórnej "instrumenty muzyczne rock n'roll" tam to po prostu obsługa wymiata! Adam i Michał wytrzymują po 18 w każdą środę z basistką i gitarzystką crossfell:) no i dał nam ostatnio zniżkę na statyw do mikrofonu! ha! na piwo- którego btw i tak nie lubie i gdzies juz pisłam, że jest niedobre:) w każdym bądź razie polecam wyżej wymieniony sklep bo jest super:) nawet jakiś darek czy coś takiego (nie pamietam już) nauczył mnie ostatnio trzymać pałeczki i uderzać jakis taki podstawowy rytm ;) także jest git :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie cieniu, panie kochany modzie... taka jest prawda ;) a jak ma pan cień na imie? no i jak ma na imie pan admin? no i mówie jeszcze raz jak ktos kce mnie spotkac to po 18 w srody na podgórnej w poznaniu w super git sklepie "rock n'roll" i tam są fajne instrumenty...i wogóle...i nawet może byc to najlepszy sklep w polsce! oOOoo! najwiekszy chyba nie jest...łe tam nie ważne! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Cień to Krzysiek, Pan Admin to Artur.

 

Pan Krzysiek jest z Warszawy, a więc w finansowo-przestrzennej izolacji od Poznania.

 

Tym niemniej, skoro jesteśmy przy autolansowaniu - mnie też można gdzieś spotkać o różnych godzinach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...