Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Sygnowane Pałki Własnym Imieniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam troche głupie pytanie .. tylko prosze nie mowcie ze jestem idiotom . Wlasnie wpadłem na pomysł ze Polska Firma która zajmuje sie produkcja pałek SebaSticks. Z tad moje pytanie czy mysliscie ze jest mozliwsco zrobienia pałek np taki zeby obok Loga Sticks Pojawiła sie Nazwa kapeli i Imie itp . Czy moze jaka inna firma sie tym zajmuje .>? Ile by takie cos wyniosło./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :neutral: :doubt:

eeeeee, 1. szybki jestes co do Seba, 2. mysle ze to duzo by wynioslo, 3. skoro umiesz pisac po Polsku nie lepiej sie zapytac producenta?

http://sebasticks.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju... ciiiii :) Trox bij odrazu do Ahead'a oni Ci napewno konkurencyjną cene dadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knodr, zrób sobie 2F Space Rock, to sam sobie z chęcią kupię pałki sygnowane Twoim nazwiskiem ! serio!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. tylko prosze nie mowcie ze jestem idiotom .

No nie jesteś, ale powiało trochę narcyzmem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mowcie ze jestem idiotom

a po co mamy to mówić? Sam robisz to najlepiej ;)

 

ale co do sygnaturek: zrobia Ci to za friko jak będziecie się sprzedawać dobrze jako zespół. Tylko wtedy nie będziesz myślał o "Seba" (co za głupia nazwa)... w ogóle nie będziesz o tym myślał... to ktoś pomyśli o Tobie, a raczej o pieniążkach, które możnaby dzięki takiej współpracy zarobić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę przez chwilę poważny..

niedawno przez przypadek szukając laserowych pałek natknąłem się na taką usługę na Ebay'u, tzn. za chyba 9$ zrobi napis dowolną czcionką o dowolnej wielkości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam troche głupie pytanie .. tylko prosze nie mowcie ze jestem idiotom .

Skoro zadajesz glupie pytania to jestes :]

Wlasnie wpadłem na pomysł ze Polska Firma która zajmuje sie produkcja pałek SebaSticks.

Geniusz, normalnie geniusz......

Z tad moje pytanie czy mysliscie ze jest mozliwsco zrobienia pałek np taki zeby obok Loga Sticks Pojawiła sie Nazwa kapeli i Imie itp . Czy moze jaka inna firma sie tym zajmuje .>? Ile by takie cos wyniosło./

Mowie Ci to i bede do znudzenia powtarzal- naucz sie pisac, dopiero potem zajmij sie skomplikowanymi czynnosciami np granie na perkusji.

I mysle, ze jakby kolesie od Seby zobaczyli Cie/Twoja kapele/ Twojego posta, to by sie postarali o nakaz sadowy zebys sie trzymal 50m od ich produktow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wpadłem na pomysł ze Polska Firma która zajmuje sie produkcja pałek SebaSticks...

...mogłaby zrobić coś takiego dla was ? :doubt:

Stary, Ty nawet podstawowych zdań sklecić nie potrafisz...

Na Twoim miejscu nie afiszowałbym się na JAKIMKOLWIEK forum tym, że mam dyslekcję rozwiniętą do poziomu:

jestem idiotom

...

Nic dodać, nic ująć :doubt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorka ale nie moja wina bo to prawda:) Podac co gg do conajmiej 6 osob ktore tak twierdza:)

hmm.. ja mogę ci podać gg do dziesiątek osób myślących o tobie podobnie, jak o perkusja.org

sześciu "fanów" z waszego "forum" :doubt:

idź i nie wracaj. nasze forum jest takie złe! nie przychodź tu więcej, bo zjemy cię żywcem!

 

 

Trox, pisze sie Idiotą. Idiotom to liczba mnoga... -_-

może ma rozdwojenie jaźni? nie zdziwiłbym się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja będę przez chwilę poważny..

niedawno przez przypadek szukając laserowych pałek natknąłem się na taką usługę na Ebay'u, tzn. za chyba 9$ zrobi napis dowolną czcionką o dowolnej wielkości..

 

No ja też się na to natknąłem, tu jest link:

 

http://cgi.ebay.com/YOUR-OWN-SIGNATURE-DRUMSTICKS-12-pr_W0QQitemZ110001866431QQihZ001QQcategoryZ41456QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Tylko, że przesyłka to masakryczne koszty... więcej niż same pałki :).

 

Znalazłem jeszcze cośtakiego :

 

http://cgi.ebay.com/2-Personalized-Laser-Engraved-Drumsticks-Drum-Sticks_W0QQitemZ180003305586QQihZ008QQcategoryZ41456QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

W sumie to może być niezły interes robić takie pałki, bo jak powszechnie wiadomo perkusiści mają przerośnięte ego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z deka już debilizm zeby wsadzac swoje nazwisko czy imie nazwe zepsolu na pałki zeby sie pochwalić: "o patrz mam swoje pałki" :/:/

 

 

zrozumiałbym gdyby ten koleś był mega gwiazda jak np chad smith lars urlich czy nawet joey jordison którzy mają swoje pałki z sygnaturami. ale koleś to pewnie jeszcze jakiś amatorów który tylko chce sie pochwalić jaka on jest wirtuoz gry na garach ze już ma pałki ze swoim naziwskiem kurde ależ koles ma pod kopułą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jeśli ktoś ma taki kaprys bądź chce zrobić komuś prezent to czemu nie... Gdybym mógł zrobić zawodowe pałki z nazwą mojej kapeli niedrogo, napewno jedną parę bym zamówił. Napewno nie po to żeby się chwalić, tylko dlatego że mi się pomysł podoba. Tak jak nadrukować sobie swoje imie na rezo centrali, świetna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż z drugiej strony byłoby suuper gdyby vater sprzedawali pałki z moja sygnatura hyhyhy na cały glob:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak ktos chce miec palki ze swoim nazwiskiem to od razu "amator co chce sie chwalic". To jest swietny sposob na promocje zespolu itd. Jakby mnie bylo stac to bym sobie kupil ze 100 kompletow palek Seba ze swoja sygnatura (ksywa i zespol), gral na koncertach Vaterami tylko po koncercie rozdawal po kilka palek. Przynajmnniej ludzie beda mieli pamiatke i nie zapomna jak sie kapela nazywa po 1 dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku dziurawej pół czekolady ludzie zapominają jeszcze w trakcie koncertu. : ) dobrze, że wokalista na koniec przypomina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sygnatura to świetna sprawa. Jednak nie napis na pałce jest dla mnie najważniejszy, lecz to ,że mogę mieć dokładnie takie pałki jak chcę (średnica, długość itp.)

Ale pewnie nigdy sygnatury mieć nie będę :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie. Na jakies 99% znajdziesz palki, ktore idalnie pasuja do Twoich dloni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zrobiłem sobie swoją sygnaturke. Poprostu wziąłem markera i napisałem swoje imię i nazwisko ;) Może głupie ale grałem swoimi sygnaturkami... Jedyne na świecie takie pałki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zrobiłem sobie swoją sygnaturke. Poprostu wziąłem markera i napisałem swoje imię i nazwisko ;) Może głupie ale grałem swoimi sygnaturkami... Jedyne na świecie takie pałki... ;)

 

To już nas jest dwóch :):):):):)

 

Gładek Peterix 135 C Jazz -to brzmiało i wyglądało dumnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel zamówił u Oscy. Zrobili mu pałki pod wymiar. Nie wiem jednak jak z napisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam nowy pomysł :badgrin:

1 zedrę stary lakier

2 pomaluje farbą do drewna

Widzieliście kiedyś seledylowe pałki? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...