Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Sygnowane Pałki Własnym Imieniem.

Rekomendowane odpowiedzi

custom drumsticks with your logo, or your signature is here: http://www.rstick.com/index.php?id=50 Sample logos is here: http://www.rstick.com/index.php?id=51

 

muzu udelat palki podle vasich pozadavku s vasim jmenem , nebo nazvem skupiny. Odkazy vyse.

 

Super jakbym jeszcze po czesku umiał :doubt: Ile pln by kosztowało zrobienie swoich pałek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba może zrobić pałki z każda (chyba? :) ) sygnatura. Problem jest taki ze trzeba zamówić conajmniej 100 sztuk ale trochew taniej bo za 5.50. Chciałem cos takiego zrobić bo po "solowych" graniach rzucić kilka takich pałek to dobra promocja :cool: Wolalbym jednak naciągi wymienić na perce a pałki sam podpisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby zrobić sobie szablon z własnym imieniem itd. i przez szablon pociągnąć jakąkolwiek pałkę tuszem stolarskim, bądź jakąś solidną farbą do drewna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jest pytanie: Ile takie pałki wytrzymają (sygnowane imieniem) ??

Bo po co wydawać kupe kasy... i mieć te pałki z tym imieniem, nazwą kapeli czy z czym tam chcecie.. jak się po np. 2 próbach złamią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

no fajna ale...cena. :roll: Ja bym zrobił tak jak powiedzał amateus

 

A gdyby zrobić sobie szablon z własnym imieniem itd. i przez szablon pociągnąć jakąkolwiek pałkę tuszem stolarskim, bądź jakąś solidną farbą do drewna

 

i chyba tak zrobie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawe ciekawe.

siedząc sobie w pracy, zapytałem google.pl co o tym myślą. :)

sprawa jest prosta:

1. kupujesz pałeczki jakie tylko ci się podobają/bądź na jakie cię stać

2. kierujesz sie w stronę warszawy pod wskazany adresik http://www.laserowe.pl/cennik-grawerowania-laserowego.html

3.gotowe :D

 

myślę ze cena za 1 komplecik nie jest wygórowana :)

 

ale mogę się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawe ciekawe.

siedząc sobie w pracy, zapytałem google.pl co o tym myślą. :)

sprawa jest prosta:

1. kupujesz pałeczki jakie tylko ci się podobają/bądź na jakie cię stać

2. kierujesz sie w stronę warszawy pod wskazany adresik http://www.laserowe.pl/cennik-grawerowania-laserowego.html

3.gotowe :D

 

myślę ze cena za 1 komplecik nie jest wygórowana :)

 

ale mogę się mylić :)

 

niezłe

To mam rozumieć rozumieć, że za pałki zapłacisz 2.80?

Czy jak?

Bo wiesz, pisze że będzie dopłata, jak tworzywo będzie trudne do obrobienia.... a nie wiem jak to z pałkami jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pałki zapłacisz tyle ile będą kosztować w sklepie np: mat-max 7zł (w omnimuzie)

a za napis na nich zapłacisz 15,60 zł (jeśli dobrze policzyłem)

do tego trzeba wykonać projekt w wektorkach (corel), ale to myślę że chwila spędzona przed komputerem i będzie gotowe.

 

Ogólnie zasada grawerowania jest prosta. Możesz wygrawerować co tylko zechcesz i na czym zechcesz. Jedynie trzeba mieć właśnie projekt wektorowy :)

 

To tyle co wiem :)

 

Jeżeli chcesz to nawet Twoją twarz umieszczą na Ride-ie :D

 

P.S. http://allegro.pl/item348056633_grawerowanie_komputerowe_tylko_2_5_najtaniej.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za pałki zapłacisz tyle ile będą kosztować w sklepie np: mat-max 7zł (w omnimuzie)

a za napis na nich zapłacisz 15,60 zł (jeśli dobrze policzyłem)

do tego trzeba wykonać projekt w wektorkach (corel), ale to myślę że chwila spędzona przed komputerem i będzie gotowe.

 

Ogólnie zasada grawerowania jest prosta. Możesz wygrawerować co tylko zechcesz i na czym zechcesz. Jedynie trzeba mieć właśnie projekt wektorowy :)

 

To tyle co wiem :)

 

Jeżeli chcesz to nawet Twoją twarz umieszczą na Ride-ie :D

 

P.S. http://allegro.pl/item348056633_grawerowanie_komputerowe_tylko_2_5_najtaniej.html

 

Najlepiej sobie Wygrawerować pałki Carbonowe (jeśli się da)

One są wytrzymalsze... i grawerka starczy na dłuuugi czas =)

Bo na zwykłych drewnianych, to nie ma co... wydasz 15 zł...a złamią ci się za miesiąc.... (oczywiście zależy jakie..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepiej kupić kilka par pałeczek np. SEBA - zrobić samemu szablon i zamalować farbą (jak zaproponował amateus). pograć nimi w domu, niech wyglądają na zużyte :D , a na koncercie rzucić parę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kupić kilka par pałeczek np. SEBA

Albo zamówić u jakiegoś tokarza takie "surowe". No cóż czekamy aż ktoś się w końcu odważy zrealizować ten plan. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel ma drukarnie, a tam m.in. laserową taką maszynę i można w niej ustalać moc lasera, więc może ciąć grubo jak i cieniutko. Pokazywał mi kiedyś na kartce papieru można zrobić "grawerkę" bez przepalania jej. Pogadam z nim jutro i może na pałkach się uda;]

 

robienie szablonu nie wchodzi w grę bo byłby za mały i zlewały by się literki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam to za dobry pomysł, taka maszynka laserowa niedosyć, żę delikatnie wygraweruje (zrobi wgłębiania) to że tak powiem zromieni na brązowo i napis bedzie naturalnie "wypalony" bez żadnych tuszów tak więc się nie wytrze.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mysle, ze jakby kolesie od Seby zobaczyli Cie/Twoja kapele/ Twojego posta, to by sie postarali o nakaz sadowy zebys sie trzymal 50m od ich produktow ;]

 

 

hahahaha bez wątpienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ozdabialem grawerem laserowym pałeczki perkusyjne w firmie Oficyna w Łodzi na Przędzalnianej.

 

Możesz przedzwonić i zapytać www.oficyna.com.pl chwalili się że grawerują wszystko i na wszystkim Ja jestem zadowolony bo dostarczylem projekt i palki i zrobili mi to na miejscu kilka sztuk. Wiem że działają też wysyłkowo ale to juz sami sie musicie dowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego kolegę, gra wyłącznie chałturki chociaż ma wybitny talent i warunki, nie ma ambicji aby spróbować coś powazniejszego , swojego ale za to zarówno on jak i jego bębny muszą ładnie wyglądać, dobrze jakby wisiało na nich kilka niepotrzebnych mu blach no i fajnie by było jakby mu Osca zrobiła pałki sygnowane jego nazwiskiem :lol: Drugi koleżka jest jeszcze fajniejszy - wkleił sobie na nasza-klasa.pl zdjęcie bębnów z jakiegoś koncertu pewnej gwiazdy zrobione z pozycji perkusisty w stronę widowni i teraz laski wypisuja mu jaki ma zaj****ty sprzęt mało nie dostając przy tym ekstatycznego orgazmu :lol:

Lubię ich bardzo ale profilaktycznie sprałbym ich pałą po łbach to może zamiast myśleć o pierdołach wzieliby sie do grania.

Sorry za skwitowanie tego przygłupawego tematu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...