Skocz do zawartości
nekanda

Mikrofon sennheiser e902

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam dobrego mikrofonu do stopy i na allegro natrafiłem na coś takiego http://allegro.pl/sennheiser-e902-mikrofon-do-perkusji-stopy-basu-i3870714821.html

Ponieważ nie bardzo się znam na mikrofonach bardzo prosiłbym o rady, i czy istnieją podróbki tego mikrofonu, ze swojej strony mogę dodać że będzie on podpięty do rejestratora Zoom H4n, za wszystkie rady z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. E902 to bardzo dobry mikrofon. Sam się nad nim zastanawiam (w tej chwili mam e602). E902 to nowoczesna konstrukcja.

Co do zakupów przez internet - sam naciąłem się na zakup podróby mikrofonu sennheiser (model e914). Był w dobrej cenie na allegro i okazał się podróbą. Na szczęście udało mi się zwrócić go sprzedającemu i odzyskać kasę.

Wiem, że te majki w sklepach tanie nie są, ale przynajmniej ja wolę nie ryzykować z zakupem na allegro - chyba, że kupował bym od kogoś znajomego, z zaufanego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie boję się że może być podróbka, chociaż nigdzie w necie nie natchnąłem się na e902 podróbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlepiej ustawić perkusję do nagrywania ścieżek (czy tak jak stoi aktualnie w rogu - blisko ściań czy moze bardziej po środku ściany z przekroju) - w jakiej odległości ? Czy może po prostu na środku salki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie najlepiej ustawić perkusję do nagrywania ścieżek (czy tak jak stoi aktualnie w rogu - blisko ściań czy moze bardziej po środku ściany z przekroju) - w jakiej odległości ? Czy może po prostu na środku salki ?
Do nagrywania najlepiej na środku sali z wysokim sufitem, gruby dywan pod perkusję i można zacząć ustawiać mikrofony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Janleex

nie ma reguły - to w dużej mierze zależy od pomieszczenia, eksperymentuj.

jeśli bębny dobrze brzmią w pomieszczeniu to dobrze zabrzmią na nagraniu, jeśli nie - można coś naściemniać ale to nigdy nie będzie to.

 

[ Dodano: 30-01-2014, 23:45 ]

a co do dobrych mikrofonów do stopy: akg d20, electro-voice re20, shure sm7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...