Skocz do zawartości
sebilthoo

Wytrzymałe lecz anonimowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :)

Przy zakupie mojej perki, sprzedawca dorzucił mi komplet pałek. Co dziwnego, nie były one praktycznie w ogóle dotknięte jakąkolwiek grą, jednakże napis na trzonie był zmazany. Tłumaczono mi, że to przez "suche ćwiczenia" na poduszkach, etc. - słowem, napis starł się przez trzymanie w rękach.

 

Dobra. Pałki przyjechały, i leżały sobie spokojnie. Pewnego dnia, ostatnia para pałek których zazwyczaj używam uległa zniszczeniu (Basix OAK 5A, swoją drogą jak na razie całkiem nieźle wypadają pod względem ekonomicznym - zdecydowanie lepsze od chłamu pt. Gładek :)).

Wtem przypomniałem sobie o parze leżącej w mojej szafce.

 

Zabrałem je na próbę, kilkugodzinną, i ku mojemu zdziwieniu, prawie nie widać po nich znaków tak długiego używania. Gram, już na nich dobry tydzien, a pałki szczerze powiedziawszy- nie maja aż takich tego oznak. Lekko tylko śmigane- wiadomo- talerze nie poduszki :).

 

Kurcze, szacuję że mogą mi one dłuugo posłużyć.

Ale teraz o co chodzi. Jak już mówiłem napis na ich trzonie jest starty i widac tylko cos takiego, co jest wynikiem mojego odczytu :

 

"BóbR Kary(...) S. Pyfeel 5A USA HICKORY"

 

Wywnioskowałem, że to jakaś dobrogatunkowa hikora, ale nie mam pojęcia gdzież takie pałki moge dostac.

 

Wyszukiwanie w necie spełzło na niczym :)

 

Z samej ciekawości zadzwoniłem do sprzedającego mi perkę gościa, ale wiedział on niewiele więcej niz ja sam.

 

Czy ktoś z was, forumowicze spotkał się może z czymś w podobie? Macie jakies info o takim wynalazku?

 

Pozdrawiam, Seb. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...