Skocz do zawartości
MateuszDrumix

Czyszczenie blaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak jakimi środkami Domowymi nie interesują mnie jakies paiste clean cymbals probowałem i nic to nie daję . Dziś spróbowałem mojego paista bo widzialem ze ktoś środkiem do czyszczenia muszli ja miałem tytana ze to ponoć pomaga miałem blaszke paiste 101 crash brudna mocno mocno i rozprowadziłem ten środek po całym instrumencie i myślałem ze jest mocno żrący a napisów nawet nie wziął i efekt jest piorunujący wyczyscił co do plamki czy to bezpieczne ? czy mogłbym uzyć to na talerzach z brązu ? znacie jakies domowe sposoby czy ten jest dobry ? Pisane na szybko sorki za błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Komar

Generalnie nie czyszczę talerzy, próbowałem środkami Dunlopa, ale widocznie musiałem źle użytkować, bo owszem czyścił, ale porobiły mi się plamki. Spróbowałem Pronto to metali i innych takich i zdał egzamin. Po jakiś 2,3 latach stwierdziłem, że nie podobają mi się te przytarte napisy i je zmazałem zmywaczem do paznokci. Chciałem potem patynkę robić, ale sobie podarowałem blaszki mam chyba 5 rok, więc sama już się trochę zrobiła. Stwierdziłem, że nie będę czyścił talerzy z wyjątkiem ewentualnie kurzu, bo po czyszczeniu środkami gdzie talerz się tak świeci wygląda to dla mnie źle i mnie kuje. Wole taki brudny wygląd talerzy, perkusji, ze widać że się na niej gra i mają swój wiek, swoją duszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Więc jest to pasta auto max za 8 zł w tubce robimy tak : kilka kropel na blache zacieramy to szmatką i pozniej papierem toaletowym trzemy az bedziemy widzieli błysk dla extra efektu zrobić tak 2 razy mi to zajęło blacha 18 " 20 minut blacha 16" 15 minut efekt wywala z bucików a pasta to taka jak na zdj http://www.autoblizniak.pl/files/automax-pasta-do-rys-50g.jpg

 

 

PS : Witam witam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...