Skocz do zawartości
Pałkołamacz

Co masywniejsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dazenia do posiadania jak najbardziej ciezkiego i masywnego hardware. Jezdzac z bebnami pare lat nauczylem sie ze najlepiej miec statywy jak najlzejsze, ale przy tym stabilne. Prawda jest taka ze jak na statywie zawiesisz dwa tomy to kazdy bedzie stabilny. Ja na platformie basixa trzymam tomy 14 i 16 do tego ride i statyw ani drgnie ;). Bierz Tame. Bedzie stabilna, a przy tym Twoje plecy beda mialy pol kilo mniej do dzwigania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast na twoim miejscu poszukałbym platformy Basixa. Tańsza o jakies 150 zł - to raz, a po drugie zrobisz z niej co zechcesz - statyw pod tomy, dokupisz ramionka - bedziesz miał statyw pod blachy lub pod tomy i na balszki dwie jeszcze da rade :)

 

Aha - odnośnie masywności - słonia byś na tym powiesił i się nie przewróci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także polecam tą platformę Basix, u mnie wiszą trzy blachy, dodatkowe ramiona z clampami i jeszcze trochę stuffu. Jest bardzo stabilna i dosłownie można na niej powiesić wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również potwierdzam opinię o platformie Basix - miałem ją i mimo tego że nie jestem dobrze nastawiony do hardware tej firmy, to platforma była bardzo solidna, a za taką cenę to chyba nie ma lepszej alternatywy. Spokojnie można powiesić na niej dwa tomy, dwie blachy, i pewnie coś tam jeszcze (ja więcej nie miałem potrzeby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...