Skocz do zawartości
marley

Zildjian New Beat 14 hi-hat

Rekomendowane odpowiedzi

siema , wiadomo zawodowe blaszki , ale czy ktoś z was miał , jak z wytrzymałością , czy nie sa to aby zbyt uniwersalne blaszki ? czy mogą konkretnie przywalić po zębach czy to cos z pokroju A Custom ? pozdro :) proszę o wszelkie głowy w temacie tego break'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem, mam dalej, tylko inną kombinację blach tego samego modelu. Po pierwsze są bardzo głośne i piaszczyste. Brzmienie nie jest taką totalną szklanką jak w przypadku ACustom, mój obecny set (dół i góra prawie tych samych grubości) jest nawet stosunkowo ciemny i nadaje się raczej do mocniejszego grania. Innymi słowy ograj jeśli możesz, bo poszczególne egzemplarze, szczególnie z różnych okresów produkcyjnych mogą mieć zupełnie inny charakter - te nowe z tego co sam słyszałem są znacznie jaśniejsze i metaliczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsze new beat to fantastyczne blachy. Dużo piachu i mega uniwersalne. Fajny chick, przy mocnej grze głośny ale grany cicho też świetnie się sprawdza. Jeden z mich ulubionych modeli Zildjiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na starym N.B. - siarczysty, konkretny sound. Głośne, ale dobre w kontroli - grając cieńszą pałką da się pograć nieco subtelniej ;) Na pewno wytrzymałe, o to nie ma co się obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne blachy, mialem dwie wersje: starszego NB w tradycyjnym wykonczeniu (14) i nowsza wersje brilliant (15) - oba hihaty fantastyczne do rocka, szczegolnie ten drugi swietnie gadal w studiu i na scenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...