Jump to content
marley

Zildjian New Beat 14 hi-hat

Recommended Posts

siema , wiadomo zawodowe blaszki , ale czy ktoś z was miał , jak z wytrzymałością , czy nie sa to aby zbyt uniwersalne blaszki ? czy mogą konkretnie przywalić po zębach czy to cos z pokroju A Custom ? pozdro :) proszę o wszelkie głowy w temacie tego break'a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem, mam dalej, tylko inną kombinację blach tego samego modelu. Po pierwsze są bardzo głośne i piaszczyste. Brzmienie nie jest taką totalną szklanką jak w przypadku ACustom, mój obecny set (dół i góra prawie tych samych grubości) jest nawet stosunkowo ciemny i nadaje się raczej do mocniejszego grania. Innymi słowy ograj jeśli możesz, bo poszczególne egzemplarze, szczególnie z różnych okresów produkcyjnych mogą mieć zupełnie inny charakter - te nowe z tego co sam słyszałem są znacznie jaśniejsze i metaliczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starsze new beat to fantastyczne blachy. Dużo piachu i mega uniwersalne. Fajny chick, przy mocnej grze głośny ale grany cicho też świetnie się sprawdza. Jeden z mich ulubionych modeli Zildjiana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grałem na starym N.B. - siarczysty, konkretny sound. Głośne, ale dobre w kontroli - grając cieńszą pałką da się pograć nieco subtelniej ;) Na pewno wytrzymałe, o to nie ma co się obawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo fajne blachy, mialem dwie wersje: starszego NB w tradycyjnym wykonczeniu (14) i nowsza wersje brilliant (15) - oba hihaty fantastyczne do rocka, szczegolnie ten drugi swietnie gadal w studiu i na scenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...