Skocz do zawartości
Kenjik

Perkusja (nowa lub używana) do 1600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na tym forum :)

Planuję zakupić perkusję na salkę muzyczną, jednak ponieważ jestem dość zielony w tym temacie (sam jestem gitarzystą, perkusję kupuję jak wyposażenie do salki), proszę o pomoc w wyborze. Całość (bębny, sprzęt i blachy) chciałbym żeby zmieściły się w 1600 zł. Na allegro jest zatrzęsienie różnych ofert i ciężko się mi w tym odnaleźć.

Dziękuję bardzo za wszelką pomoc :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że za taką kasę można kupić już troszkę lepszy podstawowy set niż Amati :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak kto lubi :D Za taką kase można też znaleźć na forum Tame Imperialstar za 1000 zł no i masz 600 zł na talerze więc kupisz za to jakiegoś hihata i crasha z brązu :d

rzeczywiście moja sugestia tego Amati była nietrafna ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z hardwarem, jeśli to jest sam shellset? Zmieszczę się z nim i z talerzami w 1600 zł jeśli kupię Tame?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli z tą Tamą się nie wyrobię, to co ewentualnie innego? Na allegro jest naprawdę dużo ofert ale ja nie potrafię ich zupełnie ogarnąć

Dzięki z góry za pomoc

 

[ Dodano: 09-03-2014, 20:54 ]

Ponawiam prośbę o pomoc :) Czy ew Mapex Voyager jest godny uwagi w tej półce cenowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić tama Imperialstar za 1000 ? Szukam dla córki i na pewno byłbym zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przed chwilą sam zakładałem temat, ale postanowiłem podpiąć się pod ten ;) Szukam czegoś do 1500zł, z blachami, harwarem.

Na aukcjach sporo jest tych Amati, czyli je odradzacie?

Sprzerałem w internetach - polecane są Mapex M i Pearl Export...Rozumiem, że mam celować w te zestawy jeśli znajdę w takiej cenie? Co jeszcze dobrego można znaleźć?

Co powiecie o Gretschu Black Hawk?

Pozdrawiam!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś zainteresowany Dixonem Chaos? Brzozowe korpusy 10, 12, 14, 22, 14SD czarna okleina + 2 statywy pod blachy i 1 pod hh. na tomach evansy G2 - 900zł - zostaje na jakieś uzywane blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basix neon + hardware/stopka - 800 zł

nowy werbel gretsch club jazz - 370 zł

jak coś priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starego poczciwego Mapexa Marsa z werblem mapex chromium ; ) ma swoje lata także stan nie jest idealny ale brzmienie naprawdę dobre, zagral multum koncertów i dal rade w studio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...