Skocz do zawartości
xneon

Jak nie Eliminator to co?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam Gibraltara 3311DB.

 

No i chciałbym kupić coś wygodniejszego, z dużą możliwością ustawień.

 

Czy do 1500 PLN nic poza Eliminatorem z bijakami quattro i masą krzywek nie znajdę?

 

Interesują mnie komplety nowe lub niezajechane.

 

 

edit: o cholera, zły dział. proszę o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te bijaki od eliminatora są trochę za ciężkie. Ostukaj sobie Mapexa Falcona, bo to naprawdę świetna stopka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej muzyki kolego stopki potrzebujesz? Eliminator to bardzo fajna stopka, bardzo wszechstronna. Zagrasz na niej i rocka i metal i jazz. Ba, organoleptycznie sprawdzilem spokojowo mozna na niej cisnac double strokes. w zasadzie jak dla mnie procz Czarciego i Axisa to najlepsza tradycyjna stopka.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to do wszystkiego. single trochę mi się nudzi, a na tym gilbraltarze za mocno muszę depnąć żeby była reakcja. no to dzięki za info, poszukam czy nówkę czy używkę

 

 

adnotacja 20.03.2014

 

 

kurde, a może by ominąć łańcuch i...Mapex Raptor P900 DTW? direct mi się zarąbiście podoba i zapewne jest odpowiednio responsywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem trochę czasu na eliminatorze i przesiadłem się na niższą serię P932 Demonator. Wg mnie dużo lżej i płynniej chodzi. Pomimo pojedynczego łancucha wszystko stabilne, nie buja się na boki. Jeśli potrzebujesz wysokich prędkości ponad "moc" to demonator jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kombinujesz z tym omijaniem łańcucha, ale może lepiej mieć oba napędy?

Mam na sprzedaż falocna, z trzema różnymi napędami.

http://allegro.pl/podwojna-stopa-mapex-falcon-ac-1000-d-i4054049390.html

 

W razie czego pisz, zawsze możemy się dogadać.

 

Mnie tylko interesuje gdzie trzymales ta stope ze Ci sprezyny i sruby pordzewialy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie. Stopka jest cały czas na sali, wilgoci raczej tam nie ma, jest regularnie wietrzona. Nie wiem czemu sprężyny pordzewiały. Tak czy inaczej szczęśliwy nabywca razem ze stopką otrzyma komplet nowych sprężyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...