Skocz do zawartości
mapexvx5225

Niezniszczalne Pałki Regal Tip

Rekomendowane odpowiedzi

Firma jak firma - pałki robi dobre.

Niestety ceny w Polsce odstraszają - są dużo wyższe od Vicków i Pro-Marków

 

A co do zdjęcia - ok, palki wytrzymały sporo, ale zastanawia mnie jak można grać pałkami z tak sfatygowanymi główkami? Szkoda naciągów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo wytrzymują vici i vatery, tylko główki trwalsze mają. Jednak nie ma sensu czymś grać. Bęben uderzony tak obgryziona pałka w ogóle nie brzmi, jest inne odbicie i dywan trzeba częściej odkurzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Roku nie złamałem pałki. (grałem VF Buddy Rich teraz Pro Mark Benny Grb)

 

Wymieniam pałki po około miesiącu, bo główka mi się deformuje. Z takimi pałkami jużdawno bym się pożegnał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te paleczki już dawno temu przeszly na emeryture trzymam je tylko z sentymentu.To yl mój pierwszy komplet palek regal tip i i po prostu gralem nimi do oporu czekajc kiedy palka w końcu peknie ....no ale niestety to nie nastapilo. A co do ceny to nie zgodze się vic firty sa droższe i duuuuzo gorsze!!

 

[ Dodano: 23-03-2014, 14:12 ]

no przecież są mega zniszczone :)

 

no soooory ciekawe które palki wytrzymają 8 miesięczne proby po 3 razy w tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zapomnę, to zrobię Ci foto moich Zildjianów, które mam już sam nie wiem jak długo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by Regal Tip był lepszy od VF to uwierz mi, że takie osoby jak Thomas Lang, Jojo Mayer, Buddy, Aaron Spears, Dave Weckl i w *** innych perkusistów nie grało by nimi.

 

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to troche tak że jak sie trafi na mega udany model, ja kiedyś miałem gładki hickorowe które przeżyły dłużej niż wszystkie pałki znanych producentow jakie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ceny w Polsce odstraszają - są dużo wyższe od Vicków i Pro-Marków

 

W "Muzyczny.pl" są po 29 zł i to od długiego czasu. Nawet sygnatury...

 

Sam używam modelu 5A Wide Nylon i są naprawdę dobre - dobrze wyważone, wytrzymałe i pękają dopiero jak są cieniutkie jak wykałaczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by Regal Tip był lepszy od VF to uwierz mi, że takie osoby jak Thomas Lang, Jojo Mayer, Buddy, Aaron Spears, Dave Weckl i w *** innych perkusistów nie grało by nimi.

 

:-)

 

hehhehe, stary oni maja endorsment wiec to nie ma nic do rzeczy, kwestia reklamy i to wszystko.A co do Regalow to grales wogule na jakim kolwiek modelu ??.Ja osobiście gralem bardzo dużo razy na vicach i strasznie pekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dziwne rozumowanie. Muzycy tego kalibru mogą sobie wybierać spośród firm jeśli chodzi o endorsement i na pewno nie grali by na tych pałkach, gdyby były słabej jakości. Co z tego, że dostają ich tonę. Łamanie pałeczek na koncertach nadal byłoby denerwujące. Mi osobiście vici nie pękają i mam sporo takich "niezniszczalnych" poobgryzanych od rimshotów, jak te w pierwszym poście.

 

Tak w ogóle to ten czerwony szlaczek pokazujący się pod pisanym tekstem wiadomości nie jest tylko dla ozdoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by Regal Tip był lepszy od VF to uwierz mi, że takie osoby jak Thomas Lang, Jojo Mayer, Buddy, Aaron Spears, Dave Weckl i w *** innych perkusistów nie grało by nimi.

 

:-)

 

hehhehe, stary oni maja endorsment wiec to nie ma nic do rzeczy, kwestia reklamy i to wszystko.A co do Regalow to grales wogule na jakim kolwiek modelu ??.Ja osobiście gralem bardzo dużo razy na vicach i strasznie pekaja.

 

Nie rozumiem co ma to do tego. Taki Mayer może mieć każdą firmę, i jak by mu się lepiej gralo na Regal Tipach to by sobie do nich poszedł. ;-)

 

W OGÓLE to grałem, i nie lubię.

 

;-)

 

Ja VF nie złamałem od 1,1 roku ? Wymieniam tak co miesiac, jak już pałka robi się mega tłusta albo główka naderwie się, bo po prostu lubię mieć świeże pałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dowód, że tak naprawdę to tylko magia napisu na danym produkcie zapodaję zdjęcie pałki LA special (najtańszy model bez napisów - 3 sort!) Pałkami grałem ponad miesiąc i zrobiłem zdjęcie tylko jednej bo drugą dalej gram gdyż jest w dużo lepszym stanie :biggrin: Zmieniłem ją tylko bo miała beznadziejny balans. Mimo iż próbowałem ją złamać specjalnie grając przez chwilę ostre rimshoty to i tak jej nie ruszyło więc zostawiłem na pamiątkę :) http://zapodaj.net/aafbe6b236309.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wszyscy zawsze odradzali perkusje/gitary itp. z Ever Play'a, to postanowiłem sprawdzić jakie mają pałki. Kupiłem 5 kompletów, żeby cena przesyłki się rozłożyła i wyszło ~10zł za parę, jak na razie od ponad 3 tygodni gram na pierwszym komplecie "EVER PLAY klonowe 5AN nylon" i jak na tą cenę, to sprawują się rewelacyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam palki firmy liverpool..... powiem ze dawaly rade naprawdę i na dodatek były polakierowane na bialo :)

 

[ Dodano: 25-03-2014, 17:08 ]

Kurde, jak można złamać pałkę?!:D

 

tutaj zareklamuje palki frima Osca w ten sam dzień kupiłem i na koncercie pekly model Fusion. Nawet slychac prześmieszny dźwięk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły... Niedawno połamałem Vic'i Dave Weckl parę podczas jednej próby. Te Everplaye były swego czasu na Allegro po 40, a później już po 30 zł za 12 par (!). Kupiłem kilka takich kompletów, łamałem średnio 2-3 podczas jednej próby ;/. Natomiast od miesiąca gram na tych LA Special (tyle, że z napisami), wyglądają niewiele lepiej jak na zdjęciu kolegi wyżej, ale nie poddają się! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to troche tak że jak sie trafi na mega udany model, ja kiedyś miałem gładki hickorowe które przeżyły dłużej niż wszystkie pałki znanych producentow jakie miałem.

 

Ja też kiedyś miałem parę hikorowych Gładków. Przyznam,że zasługiwały one na miano niezniszczalnych. Przetrwały kilkadziesiąt prób i jedyną oznaką zużycia była coraz cieńsza szyjka. Co ciekawe nie strzępiła się jak pałki na zdjęciu powyżej ale była jakby opiłowywana. A główki przez ten czas cały czas były całe. Jedyny minus tych pałek jest taki, że ten gatunek hikory, z którego są zrobione jest ciężki i bardzo twardy w związku z czym pałki przenoszą drgania i mogą być dla niektórych niekomfortowe podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! A czy ktos powie mi na co zwacac uwagę?

Czym dla was charakteryzuje sie porzadna pałeczka?

Nigdy nie trzymałem nawet w rekach kijków od perkusji, ale moge sobie wybrac jakies w prezencie na urodziny!

Nie znam marek, mogę obejrzec dotknac i wybrac!

Mają byc stabilne albo wygodne?

Pewnie bedą zbierac kurz na połce ale jak ktoś kto gra zobaczy, zeby sie nie popłakał ze smiechu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łamie się wszystko.....nawet Ahead-y. 

@Rafcio88 jak chcesz pałki na półkę to VATER ma takie mega odjazdowe świecące i w ogóle. Nazywają się Vater Color Wrap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...