Skocz do zawartości
Olsun

perkusja na początek, akustyk vs elektryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram już na klawiszach i postanowiłem spróbować swoich sił na perkusji, mianowicie chciałbym kupić jakaś na początek do max 1200 zł. i tutaj pojawia się pytania jaką wziąć na początek, akustyczną czy elektryczną. Dodam ze mieszkam na dość ruchliwej ulicy i mam troche mało miejsca w pokoju, czy dostanę jakiś fajny zestaw akustyczny bądź elektryczny za 1200 zł? i jeśli można to chodzi mi głównie o wymienienie wad i zalet perkusji akustycznej i elektrycznej, oraz co bedzie lepsze na początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał akustyka jakiegoś używanego bo po pierwsze (przynajmniej dla mnie) - większa frajda jest z gry na "żywym" instrumencie a po drugie - pady w perkusjach elektronicznych (tych tańszych) pozostawiają wiele do życzenia, szczególnie talerze, np. w Alesis DM5, którego mam wszystkie popękały, poodklejała się guma itd. po ok. pół roku grania. Także jako osoba grająca i na elektrycznej i na akustycznej zdecydowanie polecam tą drugą opcję :)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek polecam ci akustyka ponieważ jest łatwiejszy w rozbudowie i gra się znacznie lepiej niż na elektrycznej tu masz link do perkusji która będzie na początek idealna:

 

http://tablica.pl/oferta/perkusja-amati-ideal-siadaj-i-graj-CID751-ID3CZ83.html

 

Za 900zł i dodatkowo masz bongosy, stopę mapex, crash SOLAR by Sabian najniższa seria ale to zawsze Sabian, stołek i naciągi Remo(chyba ambasadory albo PowerSonix'y) sądzę ,że jak na perkusje na początek to nawet luksus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...