Skocz do zawartości
braknazwy

Problem z bolącymi palcami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie od jakiegoś czasu wskazujące palce bolą mnie w czasie gry. Chodzi o to, żegdy je zginam bolą i gdu udeżam pałką. Czy jest przez zbyt ciężkie pałki (seria Vatera Rock z nylonowym tipem), bo chwyt mam dobry to wiem :). Jeszcze co ważne boli mnie na ogół palec u prawej ręki czyli od hi-hat-u. Więc moje pytanie jak sie tego pozbyć z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ino grać. Po jakimś czasie łapy się powinny przyzwyczaić. Też tak mam, ale od czasu kiedy zmieniłem pałki na cięższe (jakoś 2 miechy temu) przestają mnie już boleć ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie gram dużo około 5h dziennie w weekendy dłużej i też właśnie niedawno wymieniłem pałki na ciężesze one sa porównywalne do 2B trochę cieńsze a to jest dość uciążliwe bo dciski to każdy ma i się przyzwycaiłem zakleić plastrem i to jest do wytrzymania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalewają nasz rynek za ciężkimi pałkami, żeby, panie, żyły uciskało, tamowało krwiobieg i w trzy miesiące, panie, bergier. I kolejne amputacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przy okazji się podepnę do tematu, żeby nie zakładać nowego. Ja też mam na łapach odciski bo muszę trzymać mocno pałki żeby mi nie wypadały, bo niemiłosiernie mi się pocą ręce podczas grania. Ostatnio jak starałem się trzymać luźno to 2 razy w ciągu jednego utworu prawie basistę zabiłem. Są jakieś sposoby na pałki oprócz rękawiczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz odciski, to chwyt nie jest dobry.

To są na palca wwzkazujących od tarcia pałeczek odciski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu, że skoro masz odciski, to chwyt nie jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie zmienia faktu, że skoro masz odciski, to chwyt nie jest dobry.

prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bol palcow moze byc niekoniecznie zaraz od zlego chwytu najlepiej udac sie z tym do neurologa to podobno moze byc nawet dzieki schorzeniu. kregoslupa , ja miewam drętwienie palców - środkowego i serdecznego prawej ręki jeśli gram dłuższy czas a na pewno nie jest to spowodowane jakimś złym chwytem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...