Skocz do zawartości
bogus

Pro Mark Joey Jordinson Signature

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Upatrzyłem sobie ostatnio takie pałki - http://drumcenter.pl/product-pol-3154-Pro-Mark-Hickory-Sign-Joey-Jordison-TX515W.html - i jestem ciekaw jak to się sprawdza w praktyce - do tej pory grałem Vic Firthami American Classic Extreme X5A ale złamały mi się po 2 miesiącach grania rocka,metalu, punku więc chciałbym kupić coś lepszego jako iż słyszałem niejednokrotnie o ludziach, którzy grali ostro i pałki wytrzymywały im pół roku nawet rok. Nie muszą być to konkretnie te - po prostu ten model wpadł mi w oko ponieważ jak wszyscy (chyba) wiemy - Joey to światowej klasy perkusista metalowy.

 

Proszę o opinie jeśli ktoś grał tym cackiem ;)

 

A może macie jakieś inne ciekawe propozycje w związku z tym czego szukam - jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

 

Z góry dzięki za porady, pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tej pory grałem Vic Firthami American Classic Extreme X5A
chciałbym kupić coś lepszego

To już jest najwyższa półka, jak szybko łamiesz Vic Firthy, to problem leży w Tobie, nie w pałkach. :)

 

Pałki Joeya nie będą bardziej wytrzymałe dlatego, że są sygnowane przez perkusistę grającego metal, będą tak samo wytrzymałe jak każde inne pałki tej klasy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro problem leży we mnie - może masz jakieś pomysły co mogę robić źle ? :P

 

(wiem - troche głupie pytanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to wcale nie tak źle jak na pałki :D Tym bardziej, że jednak X5A nie są jakimiś toporkami nie do rozwalenia, 5B mają zawsze 2mm drewna więcej do złupania. A w którym miejscu Ci pękają, od rimshotów - powyżej połowy pałki, czy gdzieś pod główką?

Ja osobiście uśmiercam niezwykle mało pałek, jedynie lecą mi główki - no ale gram lekko. Często się zdarza że jakieś Novy itp. lecą po słoju, dlatego warto je oglądać przed zakupem jak jest taka możliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamała się tak jak na zdjęciu - głównie to od grania na blachach tak się ździerają, a w rezultacie - łamią

 

Cóż - lepsze to niż mat maxy, które jak wytrzymały 2 tygodnie to był cud :D

 

fd2624a38933c7dfmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na fotkę widzę że masz problem z samym sobą jak to powiedział kol.Seth. Znajomy też tak grał że w 14 długości obgryzał pałkę jak i Ty. Tyle że on łoił po bębnach i nie miał kompletnie techniki. Mi się nigdy nie zdarzyło tak obstrzępić pałeczki. Wnioski? Techika uderzenia w rant blach i bębnów. A w ogole to 2 miechy na pare pałeczek to całkiem normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno piłujesz blachy pewnie? I stawiam, że masz dość wysoko hihat. Mam rację? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hat nie jest jakoś wysoko ale blachom bez wątpienia daję popalić :D - co tu dużo mówić - lubię "łoić" i taki już mam... swój chaotyczny styl ;) ale styl stylem - zapewne to kwestia techniki tak jak wspomniał nasz drewniany kolega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...