Skocz do zawartości
goldomor

TAMA Swingstar 83' - shell set, proszę o informacje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani forumowicze.

Na oku mam shell set TAMA Swingstar z 1983r, w stanie bardzo dobrym (12", 13", 16", 22").

9 warstw mahoniu filipińskiego, w środku pomalowana specjalną warstwą Zola- coat, czyli jakiegoś środka używanego przez tamę, ponoć w celu zwiększania jakości brzmienia (?).

Czy ktokolwiek z Was miał kontakt z czymś podobnym? Słyszałem także, że swingstary z lat 80 przebijają brzmieniem roczniki okolic 90" i 2000.

Proszę o opinie, bo mam możliwość nabycia czegoś takiego w niskiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mam okazje za 800, zastanawiam się czy poczuję duży przeskok z mojego pdp z5, czy może lepiej podooszczędzać na Gretsha Cataline z bd 24".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani forumowicze.

Na oku mam shell set TAMA Swingstar z 1983r, w stanie bardzo dobrym (12", 13", 16", 22").

9 warstw mahoniu filipińskiego, w środku pomalowana specjalną warstwą Zola- coat, czyli jakiegoś środka używanego przez tamę, ponoć w celu zwiększania jakości brzmienia (?).

Czy ktokolwiek z Was miał kontakt z czymś podobnym? Słyszałem także, że swingstary z lat 80 przebijają brzmieniem roczniki okolic 90" i 2000.

Proszę o opinie, bo mam możliwość nabycia czegoś takiego w niskiej cenie.

To ta Z OLX ? - to już ją kupił mój kolega ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Peszek. To możecie mi podesłać na priva jakąś próbkę dźwiękową jak dałoby radę, bo jestem ciekaw jak brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...