Skocz do zawartości
barto098

Triggery + wyciszone naciągi czy siateczkowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem triggery ddrum red shot pod mojego akustyka. Wiem ze wypadało by te perkusje wyciszyć i mam dylemat czym- mogę to zrobić albo wyciszaczami na tomy (sound off'y) albo naciągami siateczkowymi- i jeżeli siateczkowe to jakie :) przedtem styczności z perkusjami elektrycznymi bardzo nie mialem jedynie co to u kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sound offy i triggery to niezbyt dobry pomysł, wiem z autopsji. Po prostu prawie nie łapią drgań. Siateczkowe to chyba jedyna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siatki się bardzo dobrze sprawdzają ale trzeba sobie zapewnić dobry odsłuch. pozdrawiam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sound offy i triggery to niezbyt dobry pomysł

Jak to rozwiązałeś? Położyłeś soundoffa i na to trigger?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak to sie nawet nie łudziłem że zadziała :smile: Wyciąłem dziurke wielkości triggera na sound offie i wtedy trigger miał bezpośredni kontakt z naciągiem. Cośtam zbierało ale niedokładnie, cicho i dźwięk sie powtarzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz zakładać siatki?, ja czesto próby gram na mojej 18" z sateczką i bardzo przyjemnie się gra ale polecam normalny naciąg bo siatka inaczej odpowiada, stopka na siatce ma bardzo dynamiczne odbicie i potrafi uciekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...