Skocz do zawartości
ted354

In Limbo = psychodeliczny rock z nutką bluesa i smooth jazzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam do słuchania oraz oceniania :cool:

 

Pragnę tylko dodać że są to efekty pracy w domu, BEZ jakiegoś specjalnie profesjonalnego sprzętu, oraz pomieszczenia przygotowanego z myślą o nagrywaniu.

 

 

 

Jeśli komuś się spodoba i nawet chciałby więcej, to w opisie jest link do stronki na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko mi sie podoba oprocz wokalu, bebny brzmia naprawde niezle (zakladajac spartanskie warunki i sprzet do realizacji tego nagrania o czym wspomniales sam), wracajac do wokalu - jest zbyt lagodny i zbyt aktorski (w moim subiektywnym odczuciu), gdybyscie mieli bardziej agresywny glos w kapeli i nieco podkrecili gitary to mielibyscie niezly material ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie tego nie napisałem ponieważ byłem ciekaw opinii, ale muszę dodać jeszcze, że perka jest z sampli......dokładnie z EZdrummera :biggrin:

Oczywiście to co słyszycie to nie są żywcem skopiowane sample z EZdrummera tylko............ to są żywcem skopiowane sample z EZdrummera i odpowiednio ZMASTEROWANE :cool: A w brew pozorom nawet w przypadku takich produktów jak ez drummer jest to duża różnica. Ponieważ EZ Drummer sam z siebie brzmi bardzo dobrze natomiast w miksie bywa różnie.

Panie RAudT a jakiej pan słucha muzyki ? Chodzi mi tak gatunkowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdej oprocz jazzu, szant i bluesa ;] no moze jeszcze wykluczylbym dance i wszelkie pochodne (od discopolo przez rave)

 

ale to nie ma znaczenia - jestem zaskoczony tym EZdrummerem, nie wylapalem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie tylko w przypadku kryteriów którymi się sugerujesz jak oceniasz utwór :) Chodzi mi dokładnie o to co napisałeś odnoście wokalu. Może ty lubisz po prostu trochę mocniejsze brzmienia :) No nie ważne nie ma co rozgryzać dzięki za opinię :) A EzDrummerem sam jestem zaskoczony, ale jak się potrafi napisać dobrego mida z uwzględnieniem dynamiki i różnych innych szczegółów to efekt jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...