Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądam się temu zestawowi od jakiegoś czasu i zastanawia mnie czy nada się on do grania lżejszego rocka? Czy przebije się na scenie? Nigdy nie grałem na takim małym zestawie więc zastanawia mnie czy ta mała centralka będzie w stanie narobić trochę zamieszania czy będzie tylko pyknięciem na scenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nada się podobnie jak Hipgig. Nie masz co liczyć, że komuś głowę urwie, ale swoje zadanie wykona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie zestawu "małych" bębnów, to szczerze polecam GRETSCH Catalina Club Jazz

 

Zestaw niestety droższy od wspomnianego Sonora & Ludwiga ale brzmi fantastycznie

Centralka (18 cali) + tomy brzmią świetnie. Werbel z zestawu.... średnio, jak każdy werbel "zestawowy"

 

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,,

 

,jeżeli chodzi o Gretschâa w tych rozmiarach o których piszesz, mnie się nie podobał ze wzgl. na rozsuwaną centralkę,,,Sonor miał stopkę 16 calowąâŚ.wydawała mi się zbyt mała i padło na Ludwiga.

 

Wszystkie zestawy widziałem przed sobą w sklepie â musicstore.de. Szukałem czegoś, co mógłbym z sobą wozić, gdyż więcej mnie nie ma w domu niż jestemâŚ. Zamieszczam poniżej film z pierwszego oklepania zestawu,,,nciągi oryginalne, nagrywane na laptopa i wewnętrznej kamerce,,,nie oceniać proszę techniki itd ( takie rzeczy nie dzieją się na trzezwo :lol: âŚnie o to tu chodzi, a o brzmienieâŚ.

 

Podsumowując mogę stwierdzić, że daje to radę, zwłaszcza stopa i przede wszystkim tomy nie muszą się chować przed moim Pearlâem,,,jedyny minus z mojej strony to werbel â nie brzmienie,,,a to, że bez podkładek plastykowych się nie obejdzie, gdyż podczas rimshotâów szybko się rozstraja. Naprawde fajny zestawik do zabierania z sobą,,,,aaaaaa- chromowa okleina z 14-calowego kociołka tzn. z jego stopek zaczęła mi schodzićâŚ.no ale cena 340 eurâŚ..czego tu wymagaćâŚ.jednak brzmi przyzwoicie a stopa ma szybki krótki atak,,,,gdyby założyc fajny naciągâŚ.mam ,,,,ale czasu nie mam hehe

 

Mam nadzieję, że pomogłem trochę)

 

https://www.youtube.com/watch?v=ALJNkWmOTWE

 

[ Dodano: 24-07-2014, 20:15 ]

Widzę, że jesteś z Grudziądza, więc niedaleko ;) cały sierpień jestem na miejscu, więc jeżeli masz ochotę, możesz wpaść ograć zestaw, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na salce gram m.in. na Ludwigu i dwie rzeczy mi przeszkadzają: po 1. słaby hardware, nie ma co liczyć że na stopce i hacie z zestawu będzie się wygodnie grało, po 2. strasznie to niskie i nie da się wyżej go ustawić, a ja lubię dosyć wysoko siedzieć. Werbel i tom spoko, ale floor ma za krótkie nóżki jak dla mnie. Bębny dają radę, jak się stoi obok to w życiu bym nie powiedział że to takie małe rozmiary ale kilka rzeczy jest niedopracowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...