Skocz do zawartości
pAisTe RUDE

siateczki pearl remo

Rekomendowane odpowiedzi

Między tymi naciągami jest kilka różnic.

 

1. Silentstroke ma bardziej naturalne odbicie w porównaniu z ii=nnymi naciągami siateczkowymi. Czujesz się tak, jakbyś grał na normalnych naciągach.

 

2. Zwykłe siateczkowe są bezszelestne, a Silentstroke wybrzmiewa, ale znacznie ciszej, niż w przypadku tradycyjnego naciągu.

 

3. Wygląd - wg mnie naciągi Remo wyglądają estetyczniej i są solidniej wykonane od innych membran siateczkowych.

 

[ Dodano: 23-07-2014, 21:52 ]

Warto obejrzeć:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ten filmik widziałem i mnie martwi że coś jednak słychać

ale bardziej mnie martwi ta guma na talerze że będzie głośniejsza

cóż można dotłumić blachy i bebny jutro zobaczę czy w sklepach nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głośności praktycznie nie odczujesz różnicy, przede wszystkim Remo są solidniej wykonane, dużo solidniej. Ja zrezygnowałem z Pearla na rzecz Remo i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że Silenstroke to na chwilę obecną najlepiej wykonane naciągi do cichego grania. Odbicie wiadomo nie jest dokładnie takie jak w przypadku tradycyjnych naciągów (jest mocniejsze).

 

Biorę na poważniejsze testy to domowego zacisza. Jak sąsiedzi będą rzucać kamieniami w okno znaczy, że są za głośne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak zestaw poszedł na salkę i wytłumiłem centralkę albo raczej zabiłem dźwiek i jest git

niestety mam taką salkę ze pod nią się alarm włacza :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać trochę temat.. Co byście polecili/co lepiej będzie się sprawowało? Trening na padzie czy na wytłumionym werblu za pomocą silent stroke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...